Aasa pożyczki - opinie, warunki, oprocentowanie

Dyskusja w 'Pożyczki - opinie' rozpoczęta przez użytkownika ekspert, 20 Wrzesień 2016.

  1. ekspert

    ekspert Administrator Staff Member

    Dołączył:
    20 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    A jakie opinie mają pożyczki Aasa w waszych oczach?
    Chcąc szybko pozyskać względnie niską kwotę pożyczki, można się o nią zwrócić do Aasa Polska SA, firmy pożyczkowej działającej na rynku pozabankowym, która niezwłocznie udzieli pożyczki klientom, spełniającym określone wymagania. Pożyczkobiorcą w Aasa Polska SA może zostać osoba:
    • W wieku od 20 do 65 lat,
    • Stale mieszkająca w Polsce,
    • Niebędąca dłużnikiem w bazie BIG InfoMonitora, BIK-u czy w bazach Związku Banków Polskich,
    • Posiadający stałe dochody (np. z umowy o pracę, zawartej nawet na czas określony).
    Podczas weryfikacji użytkownika Aasa Polska SA dokonuje stwierdzenia tożsamości klienta. Pożyczkobiorca wypełnia na stronie internetowej firmy pożyczkowej wniosek o udzielenie pożyczki, podając w nim swoje dane teleadresowe i osobowe. Po wstępnej decyzji Aasa, klient proszony jest o podanie numeru konta bankowego, z którego musi wpłacić przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł na konto firmy pożyczkowej. W ten sposób Aasa Polska SA sprawdza, czy klient jest rzeczywiście właścicielem konta i jest tym, za kogo się podaje.

    W niektórych przypadkach w celu weryfikowania zdolności kredytowej klienta, Aasa Polska SA będzie wymagał przedstawienia przez klienta wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub innych dokumentów bądź informacji.

    Klient w Aasa Polska SA może uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 3000 zł, z oprocentowaniem stałym w wysokości 9% w skali roku. Okres kredytowania wynosi od 1 do 36 miesięcy. Dodatkowym kosztem pożyczki po stronie klienta jest jednorazowa opłata przygotowawcza w wysokości 390 zł oraz opłata administracyjna, płatna co miesiąc, w wysokości 15 zł.
     
    Admin lubi to.
  2.  
  3. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Ale prawdę mówiąc asa kredyt jest swojego rodzaju pośrednikiem a warunki które wymaga pod względem wiarygodności klienta itd są porównywalne jeżeli nie takie same jak w banku.Ponadto opłaty są wyższe w porównaniu do wielu ofert bankowych .Reasumując oferta dla osób które maja problemy uzyskać kredyt w banku z racji rekomendacji T lub względem wysokości dochodów .
    Nie jest to najlepsze oferta dla osób które szukają pożyczki pozabankowej nap bez Bik.
    Nie jest to na pewno najlepsza propozycja ale ogólnikowo jedna z ciekawszych pod względem oprocentowania tylko zastanawiam się biorąc pod uwagę opłaty czy taniej nie dało by się w pożyczkach społecznościowych typu kokos .
     
  4. kolna

    kolna New Member

    Dołączył:
    25 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Brał ktoś już u nich pożyczkę? Możecie napisać jakie warunki spłaty, kontakt?
     
  5. franek54

    franek54 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Prawdę mówiąc nie jest to najlepsza pożyczka, jaka istnieje na rynku. Zasadniczo znanych jest wiele instytucji i to niekoniecznie chodzi tu o banki, gdzie można dostać pożyczkę na lepszych warunkach.
     
  6. Boni3

    Boni3 New Member

    Dołączył:
    30 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Aasa akurat polecam, ale faktycznie trzeba być czystym w bazach. Co do społecznościówek to mam mieszane uczucia, uważajcie na inwestorów którzy tylko czekaja na wysłanie monitów - a trzeba pamiętać im więcej ich jest tym wyższa kwota za monity będzie do zapłaty. Ciekawe jakim prawem maja naliczać tak wysokie opłaty za opoźnienia.
     
  7. Rzecznik Aasa

    Rzecznik Aasa New Member

    Dołączył:
    3 Październik 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Szanowni Państwo,

    Reprezentując markę, pozwolę sobie zainteresować Państwa ofertą oraz zaprosić do dyskusji na temat oferowanych przez nas pożyczek. Nasza firma należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od 2010 roku odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono klientów. Dzięki otwarciu oddziału Aasa Polska S.A. z oferty firmy mogą korzystać także osoby mieszkające w Polsce.

    Na początek pozwolę sobie skorygować kilka podanych tu informacji:
    - wymagany wiek pożyczkobiorcy to 20-80 lat
    - maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł
    - maksymalny okres spłaty pożyczki to 18 miesięcy

    Zachęcam do zapoznania z ofertą Aasa na naszej stronie internetowej a także do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
     
  8. elkaelka

    elkaelka New Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    szczerze mówiąc bałabym sie brać tam pożyczkę. Pierwszy raz słysze o takiej firmie. Mozecie sobie poczytac o nieruchomościach na tej stronie
     
  9. mika12

    mika12 New Member

    Dołączył:
    29 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Również nie znam tej firmy i nie zaryzykowałabym.
     
  10. BeMoreHappy

    BeMoreHappy New Member

    Dołączył:
    14 Październik 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Hejka ;) kurde ja to wyczaiłem dośc mocno brutalne opinie na temat tego assa. Sami sie przekonajcie
     
  11. kubanowak

    kubanowak New Member

    Dołączył:
    15 Październik 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Nie znam, nie wypowiem się. Ale chętnie poczytam opinie innych.
     
  12. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Ja kiedyś wnioskowalem, ale zrezygnowalem w trakcie bo chcieli jakieś zaświadczenie z miejsca zatrudnienia. Swoja droga to sprawdzają sporo informacji o nas jak by byli bankiem, a przecież nie są...
     
  13. ProRank

    ProRank New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    hmm ciekawa firma, pierwszy raz o niej słyszę, ktoś ma u nich pożyczkę?
     
  14. zohaa3492

    zohaa3492 New Member

    Dołączył:
    22 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    To znaczy ma 1 niepowtarzalny plus nie wymaga podania ani sposobu uzyskiwania naszych zarobków.
    Krótko określając trzeba podkreślic że ta firma naprawdę udziela pożyczek tylko na dowód ale tania nie jest




    ________________________________
    zoha
     
  15. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Pierwszy raz słyszę o tej firmie i szczerze mówiąc miałbym obawy z takiej firmy brać pożyczkę. Czy trudno jest tu dostać pożyczkę?
     
  16. Katerinka

    Katerinka New Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Czy ktoś wie coś więcej na temat tej firmy? Rozumiem, że jak firma jest nowa, mało kto coś o niej słyszał, jednak ciężko zaufać takim pożyczkom, nawet jeżeli właściciele nie mają żadnych złych intencji
     
  17. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Trudno nie jest, ale faktycznie firma jest bardzo mało znana, niedawno rozpoczęła działalność i nie jest jeszcze sprawdzona. Zobaczymy jak będzie działać w przyszłosci i wtedy wystawimy jej ocenę.
     
  18. Rzecznik Aasa

    Rzecznik Aasa New Member

    Dołączył:
    3 Październik 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Katerinka,

    Aasa funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się zainteresowaniem coraz szerszej grupy pożyczkobiorców. Pozyskujemy ich czytelną, jasną ofertą, brakiem ukrytych kosztów oraz uczciwością na każdym etapie współpracy. Wielu Klientów do nas powraca, pozwolę sobie zatem na stwierdzenie, że ich zaufanie pozostaje naszą najlepszą wizytówką.
    Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości - chętnie pomogę w ich rozwianiu.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
     
  19. justi1980

    justi1980 New Member

    Dołączył:
    30 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    ja mogę z czystym sumieniem polecić serwis http://www.pozyczki-pozabankowe.pl sama nie raz korzystałam z ich serwisu i nigdy się nie zawiodłam. Najlepsze jest w serwisie to, że nie ma tam żadnych ukrytych kosztów i sama ustalam jakie chce płacić raty i na jaki czas. Szczerze mogę polecić każdemu serwis http://www.pozyczki-pozabankowe.pl

    Pozdrawiam Patrycja
     
  20. pozyczkapomoc

    pozyczkapomoc New Member

    Dołączył:
    23 Listopad 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    odmowa, chyba chodzi o dochody, ale wkońcu dostałem tu: wniosekferr.pl
     
  21. Malina22

    Malina22 New Member

    Dołączył:
    14 Luty 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Ja na szczęście nie miałam problemów z uzyskaniem pożyczki dla biznesu. Wzięłam maksymalną kwotę, czyli 10 000zł. Musiałam podreperować budżet firmy w styczniu, a kasa okazała się być niezbędna.
     
Inne zbliżone wątki do: Aasa pożyczki
Forum Tytuł Data
Pożyczki - opinie Sms365 pożyczki - opinie, warunki 9 Październik 2013
Pożyczki - opinie NetCredit pożyczki - opinie klientów, warunki spłaty 16 Październik 2015
Pożyczki - opinie Profi Credit pożyczki bez BIK - opinie, warunki, oprocentowanie 20 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę