Bank Pocztowy lokata jednodniowa - co o niej myślicie?

Dyskusja w 'Lokaty i inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika piotr20, 4 Marzec 2014.

  1. piotr20

    piotr20 Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    witam

    Chcę utworzyć jakąś lokatę. Mam zaoszczędzoną niewielką sumę, ale jednak jest. :) Myślałem o tym aby założyć lokatę jednodniową w Banku Pocztowym. Czy myślicie, że to dobra inwestycja. Ile można tu zarobić?
     
  2.  
  3. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Mimo, że lokatę możemy założyć na tyle dni ile potrzebujemy (co jest plusem) to jednak oprocentowanie jest tutaj stosunkowo bardzo niskie. Lokata oprocentowana jest w zależności od dni od 1,4 do 1,6 % nie jest więc to duża kwota odsetek.
     
  4. PiotrJanicki

    PiotrJanicki New Member

    Dołączył:
    31 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Chyba lepiej jest skorzystać z jednodniówek w Idei albo Getinie. Tam otrzymasz wyższe oprocentowanie. Uważaj jednak, by nie stracić w ten sposób innych promocji. Jeśli nie skorzystałeś z promocyjnych lokat i nie chcesz korzystać teraz to lepiej poczekać z ofertą tych banków. W Banku Pocztowym lepsze lokaty są na dłuższe okresy.

    ___________
    Piotr Janicki
    Ranking Lokat Wybierarka.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Bank Pocztowy
Forum Tytuł Data
Lokaty i inwestycje bank pocztowy lokata 6 - opinie 2 Wrzesień 2013
Lokaty i inwestycje BOŚ Bank - e-lokata Na plusie 11 Kwiecień 2018
Lokaty i inwestycje Czy to prawda że muszę włożyć 1000000 zł aby założyć Lokatę rentierską w Paris Bank? 5 Marzec 2014
Lokaty i inwestycje Lokaty rentierskie w Paris Bank - jakie są warunki lokaty? 5 Marzec 2014
Lokaty i inwestycje Lokata Nocna w Paris Bank - wasze opinie 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę