Bez wyjscia

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika diiabek, 26 Marzec 2017.

  1. diiabek

    diiabek New Member

    Dołączył:
    26 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Jestem w strasznej sytuacji finansowej ... Wpakowalem wszystkie pieniadze ktore mialem i ktore zdobylem w gospodarstwo Ojca , ale niestety to nic nie pomoglo tylko wpakowalo mnie w powazne klopoty... Otóż mam 21 lat i potrzebuje konsolidacje moich zobowiazan tylko nie wiem jak sie za to zabrac , dlatego tu na forum wolam o pomoc , poniewaz chce wrocic do normalnego zycia , przez te moje klopoty spac normalnie nie moge . Posiadam 2 kredyty gotowkowe , 1 konsolidacyjny oraz mam 12 zoobowiazan w firmach pozabankowych. 1 kredyt posiadam w PKO BP na kwote 10 tys zaciagniety w 2016.02 splacany regularnie , pozostalo 24 raty po 374zl . 2 kredyt posiadam w BZ WBK na kwote 32 tys zaciagniety w 2017.01 splacona jedna rata. No i 3 kredyt to konsolidacja kredytu w t-mobile bankowe na kwote 44tys zaciagniety w 1017.02 , konsolidowalem kredyt z BZ WBK oraz dobralem kwote 6 tys. I teraz pojawia sie problem poniewaz pieniadze na splate kredytu w BZ WBK dostalem na konto , a ze potrzebowalem gotowke to nie splacilem zoobowiazania tylko wlozylem pieniadze w gospodarstwo . no i zostaly jeszcze chwilowki jest ich az 12 a łączna kwota zoobowiazan to 34 tys. W kazdej z firm posiadam spóznienie w splacie o 9 dni. Nigdy nie zalegalem ze splata oraz nigdy nie zostalem wpisany w KRD . Mam taka prozbe , czy jest wstanie ktos mi tu pomoc z tym problemem ? Chcialbym to wszystko skonsolidowac w jednym banku i splacac jedna rate , badz skonsolidowac kredyty i dobrac gotowki na chwilowki. Posiadam zatrudnienie w formie umowy o prace na czas okreslony od 09.2021 do 10.2025 nie liczac okresu probnego czyli 3 msc. Dochod netto to 2750 zl przelewem na konto. Mam nadzieje ze jest wyjscie z tej sytuacji . Moge takze otrzymac w darowiznie gospodarstwo rolne o areale 12 ha jesli moglo mi to pomoc
     
  2.  
  3. loczek855

    loczek855 New Member

    Dołączył:
    9 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, najlepiej byłoby się zalogować do BIK i tam ściągnąć obecną sytuację. Ponadto jeśli temat aktualny proszę o kontakt. 887800880.
     
  4. marek70

    marek70 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    diiabelek w twojej sytuacji branie kolejenych kredytow to samobojstwo, cos wiem na ten temat bo sam to przechodzilem.
    Na szczescie problem mojego zadluzenia sie juz rozwiazal. Pomogl mi pewien Pan. Gdybys chcial skorzystacz to zostawiam Ci jego namiary 513265594
     
  5. marek70

    marek70 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    diiabelek Zamiast zaciągac kolejne zobowiązańia na splate istniejących, pomysl o oddluzeniu czyli ogloszenie upadlosci konsumenckiej w sadzie, gdzie sąd umorzy wszystkie zobowiązania, ktore powstaly do dnia ogloszenia upadlosci. Tak jak pisalem post wyzej, mi w tym pomogli. Mam nadziej i ze Tobie sie uda. powodzenia
     
  6. Kinga

    Kinga New Member

    Dołączył:
    28 Styczeń 2019
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam jestem zadłużoną w chwilowkach na około.. 45 tyś mam też kredyt w banku PKO i Eurobanku i z tym sobie jakoś radzę ale chwilowej nie jestem w stanie.splacic jestem.juz w BIKU ale żadnych komorników nie mam boję się ho wiem że nie poradzę sobie z tym co mam robić?? Upadłość konsumencka? Czy może istnieje jakas instytucja która mogłaby mi pomóc i rozłożyć na niskie raty j długi okres czasu??? Bardzo proszę o pomoc bo po nocach wpadnij z nie mogę
     
  7. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    W takich wypadkach warto skontaktować się ze specjalistami od prawa upadłościowego i naprawczego, więcej o tej gałęzi prawa można przeczytać tutaj, dodatkowo informacje jak znaleźć dobrą kancelarię
     

Poleć tę stronę