brak wiary

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika buniaaa, 19 Marzec 2014.

  1. buniaaa

    buniaaa New Member

    Dołączył:
    19 Marzec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie. Mam pytanie i to jak dla mnie bardzo ważne. przez własną głupote wpadłam w poważne długi (ok30000 zł) niestety żaden bank nie udzieli mi kredytu konsolidacyjnego(jestem w bazach big, bik, krd itp) abym spłaciła to całe zadłuzenie i płaciła jedną rate ( mogę miesiecznie płacic ok 500 zł) Mam umowe o prace na czas nieokreślony (netto niestety tylko ok 960 zł) nie mam żadnych zabezpieczen gdyż mieszkam z rodzina oraz żadnych osób na utrzymaniu. czy wogóle jest jakakolwiek szansa abym mogła jakoś wyjsc na prostą ( małe pozyczki i chwilówki to raczej nie jest rozwiązanie). Dodatkowa praca - masakra nie moge znaleźć (Lębork to porażka) Bardzo proszę o jakąs porade itp. Mój mail buniaaa @ o2 . pl
    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. a.h.80

    a.h.80 New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    trzymaj się od tak zwanych chwilówek. Ja bym Ci polecał jednak szukanie dodatkowej pracy lub innej lepiej płatnej. Zawsze możesz raz na miesiąc puścić lotka może się uda. To co najważniejsze to skontaktuj się z wierzycielem i pokaż chęć spłaty długu spłacanie nawet niewielkiej raty zadłużenia często blokuje np egzekucje komornicze. Poszukaj też informacji na temat darmowych porad prawnych.
     
  4. chmielu

    chmielu New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Jeśli masz taką możliwość - jedź na jakiś czas za granicę. Myślę, że byłabyś w stanie w ok 6-8 miesięcy wyjść na prostą, biorąc pod uwagę zachodnie zarobki. (Przykład, że tak powiem z autopsji) Też miałem pewne wahania, czy się uda itp., ale jak się okazało niesłuszne.
     
  5. bulsara2121

    bulsara2121 New Member

    Dołączył:
    14 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    witam wszystkich, jestem tu nowy , nie wiem dokladnie gdzie napisac o swoim problemie, dlatego pisze w tym dziale. W skrocie mam ok 40 tys dlugu w banku (niesplacana pozyczka i debet) od dwoch lat to sie za mna ciagnie po stracie pracy, mialem ciezkie te dwa lata ale w koncu znalazlem pewna prace ( cala sytuacja jest o wiele bardziej zawila ale to moze potem). Mam na glowie sad i komornika, zarabiam teraz srednia krajowa kolo 2 tys zl.problem jest taki ze ten debet przejal juz sad i chca od razu calej kwoty, kredyt byl u komornika ale bylem kilka miesiecy bezrobotny i sprawe umozyl, nikt nie chce isc mi na reke, zeby te dwa dlugi zebrac do kupy i splacac na raty jak normalny kredyt.od czego zaczac, gdzie szukac pomocy...Nigdy bym nawet nie pomyslal, ze kiedys cos takiego mnie spotka.. z gory dziekuje za jakiekolwiek rady.Pozdrawiam.
     
Inne zbliżone wątki do: brak wiary
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Brak wyjścia z długów 11 Grudzień 2017

Poleć tę stronę