Brak wyjścia z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika daw1231, 11 Grudzień 2017.

  1. daw1231

    daw1231 New Member

    Dołączył:
    11 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry

    mam 25 lat i przez swoją nieodpowiedzialność zadłużyłem się na kwotę 90000 zł w instytucjach parabankowych i 3 bankach i dodatkowo komornik sądowy na karku to ogromne zadłużenie i stres który przeżywam każdego dnia nieprzespane noce przygnębiają mnie a długi przybijają mnie do ściany niczym wichura nie mam już na to sił jestem bezradny i cały ten czas myślę by ze sobą skończyć by zakończyć raz na zawszę ten koszmar jedno zrozumiałem że dla mnie nie ma ratunku wszystko mi się wali do góry nogami całe moje życie jest zniszczone i zmarnowane nie potrafię z tym żyć
     
  2.  
  3. JoannaJ82

    JoannaJ82 New Member

    Dołączył:
    10 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Nadal potrzebuje Pan pomocy?
     
  4. daw1231

    daw1231 New Member

    Dołączył:
    11 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry nadal potrzebuję pomocy i chciałbym wyjść z tej spirali
     
  5. daw1231

    daw1231 New Member

    Dołączył:
    11 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry nadal potrzebuję pomocy i chciałbym wyjść z tej spirali
     
  6. JoannaJ82

    JoannaJ82 New Member

    Dołączył:
    10 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    witam,
    poproszę o Pana adres mailowy bądź nr telefonu. Mam kilka pytań.
     
  7. Wiki17

    Wiki17 New Member

    Dołączył:
    25 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam jestem w podobnej sytuacji i chyba tez potrzebuje pomocy...
     
  8. Marta92

    Marta92 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam czy jest ktos w stanie mi pomoc? Mam 26lat i 25tys zlotych dlugu... Jestem matka 2 dzieci i nie mam juz sily... Czy ktos jest w stanie mi pomoc? Bym chciala zaczac normalnie zyc i zostac z jedna rata na miesiac... W dlugi popadlam przez bylego meza zeby mu pomoc w splacie komornika bralam pozyczki i zostawil mnie z dlugami... Dla mamy tez pomoglam w providencie z internetem i tez musze radzic sobie sama bo wszyscy sie wypieli... Prosic bylo latwo pomoz ale splacic nie ma komu... Musze radzic sobie sama nie pracuje mam tylko zasilki na dzieci w kwocie 2200 miesiecznie... Czy jest osoba ktora jest w stanie mi pozyczyc 25000zl moge splacac po 500-700zl miesiecznie byle splacic to wszysto i nie martwic sie ze bd kolejny komornik... Moj mail: marta9192@interia.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Brak wyjścia
Forum Tytuł Data
Forum dłużników brak wiary 19 Marzec 2014
Forum dłużników Jestem osoba zadluzona ktora szuka wyjscia z dlugow 11 Luty 2013

Poleć tę stronę