Chwilówki a zajęcie komornicze

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika zielony14789, 1 Czerwiec 2015.

  1. zielony14789

    zielony14789 New Member

    Dołączył:
    1 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia udzielania pożyczek przez parabanki (tzw. chwilówki). Chodzi o to że jestem osobą zadłużoną na kwotę ok. 10 tys. złotych. Dzisiejsza sytuacja zmusza mnie do wzięcia małej pożyczki krótko terminowej na kwotę ok. 400 - 500 zł. na jakiś miesiąc... Mimo trudnej sytuacji jestem pewien że miałbym możliwość jej spłacenia przed upływem terminu. Stąd pytania:

    1) Czy są firmy, które udzielają takich pożyczek osobom zadłużonym (tzn. w mojej sytuacji)?

    2) Jeżeli tak, to czy nawet gdybym otrzymał od nich jakąkolwiek wpłatę na konto, to czy od razu nie zająłby jej komornik? Dodam, że saldo na koncie mam ujemne, mimo że z niego nie korzystam..

    Słyszałem o takich firmach jak Vivus czy Wonga, ale z tego co ludzie piszą, to oni nie udzielają pożyczek zadłużonym...

    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
     
  2.  
  3. ProRank

    ProRank New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    zawsze można wziąć w banku specjalną ofertę na spłatę zadłużenia innych pożyczek
     
  4. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    a który bank udzieli na taka spłatę jeśli jest sie w biku??
     
  5. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Prawdopodobnie żaden :) Odnośnie tematu to branie chwilówki w Twojej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem szczególnie, że masz ujemne saldo. Taką chwilówką co najwyżej pomniejszych zadłużenie na saldzie (chyba, że chodzi o właśnie "wyzerowanie" salda). Druga rzecz - skoro masz ujemne saldo to w jaki sposób chcesz wykonać przelew weryfikacyjny? IMHO lepiej jest pożyczyć od kogoś bo w tym wypadku nawet na parabanki nie można zbytnio liczyć.
     
  6. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    to co polecasz zrobić?
     
  7. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Tak jak pisałem wcześniej - trzeba szukać pomocy u znajomych bo w firmach pozabankowych jak i bankach nie ma szans. No, chyba, że mamy dobre zabezpieczenie.
     
  8. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Fundusz Korona akceptuje zajęcia do 10.000 zł. Pewnie jest też kilka innych firm, które akceptują nie tylko negatywne bazy ale również zajęcia wynagrodzenia.
     
  9. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Na czym polega pomoc takiego funduszu ?
     
Inne zbliżone wątki do: Chwilówki zajęcie
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Chwilowki problem 9 Lipiec 2017
Pożyczki pozabankowe Chwilówki i brak umowy o pracę 20 Kwiecień 2017
Pożyczki pozabankowe POŻYCZKI I CHWILÓWKI - OFERTA 1 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Pożyczki Chwilówki dla Każdego 13 Kwiecień 2014
Pożyczki pozabankowe Chwilówki w jednym miejscu 14 Sierpień 2013

Poleć tę stronę