co zrobić żeby nie stracić domu

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Artur75, 24 Kwiecień 2016.

  1. Artur75

    Artur75 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam ,proszę o poradę ,jestem w krytycznej sytuacji wziąłem pożyczkę prywatna pod hipotekę domu na rok ,spłacałem miesięczną ratę i po skończeniu umowy miałem spłacić całą pożyczkę lecz po 4 miesiącach wypowiedziano mi umowę bo rzekomo pożyczkodawca stracił wiarygodność co do mnie ze względu że komornik z innym zadłużeniem wpisał się na moją hipotekę ,mój dług wynosi 150000 zł plus ten komornik około 20000 zł ,pożyczkodawca żąda żebym wziął kolejną pożyczkę po dwójkę czyli przywłaszczenie lub składają pozew do Sądu ,nie mam niestety zdolności kredytowej ,czy jest ktoś kto może mi pomóc?
    pozdrawiam
     
    ZłyDług lubi to.
  2.  
  3. Tyriada

    Tyriada New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że powinieneś się zgłosić do prawnika, bo to chyba nie do końca legalne, żeby zrywali z tobą umowę i obciążali Cię jej kosztami, skoro wszystko robiłeś dobrze.
     
  4. Artur75

    Artur75 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    rozmawiałem z prawnikiem ,okazuje się że pożyczkodawca dobrze się zabezpieczył i ujął w umowie ,że w razie jakiejkolwiek egzekucji może wypowiedzieć mi umowę .
     
  5. POMOC DLA ZADŁUŻONYCH

    POMOC DLA ZADŁUŻONYCH New Member

    Dołączył:
    21 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Firma z bogatym doświadczeniem na rynku finansowym i windykacyjnym oferuje usługi w zakresie pomocy dla zadłużonych. Pomagamy w polubownym spłaceniu swoich zadłużeń, rozmowach z negocjatorami firm windykacyjnych, windykacji bankowej, a także komornikami.

    Wieloletnie doświadczenie w pracy z wierzycielami daje gwarancje skuteczności. Nasze działania pozwalają zapobiec licytacji nieruchomości, także gdy sprawy są już na etapie egzekucji komorniczej.

    Prowadzone przez nas czynności prowadzą do pozbycia się komornika, a co za tym idzie zwolnienia z wszelkich dokonanych w toku postępowania komorniczego zajęć.

    Oferujemy fachową i skuteczną pomoc. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładna analiza pozwala nam na wybranie najlepszego rozwiązania dla naszego Klienta.

    Nie działamy jak inne firmy, oferujące podobne usługi wyłącznie przez określony czas i za wysokie wynagrodzenie

    Działamy na podstawie umowy, wykorzytując wszelkie możliwe środki odwoławcze przez pełen okres wymagany do pozytywnego zamknięcia sprawy.

    Szanujemy naszych Klientów, chcemy im pomóc nie narażając na kolejne zbędne wydatki i długi, dlatego też w kwestii wynagrodzenia jesteśmy elastyczni i pomagamy za najniższe stawki.

    Zapraszamy do kontaktu:

    Tel.: +48 575 727 666
     
Inne zbliżone wątki do: zrobić żeby
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Wpis w bik, co zrobić 15 Czerwiec 2013
Forum dłużników Spłata zadłużenia - chcę spłacić ale nie wiem jak, żeby było dobrze 21 Lipiec 2015

Poleć tę stronę