COD - Opinie

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika boleś, 20 Marzec 2013.

  1. boleś

    boleś Guest

    Zapłaciłam za usługę COD około 200 zł drugie tyle na telefony do nich,za pełnomocnictwa notarialne około 200 i skonczyło sie na tym że wysłali pismo jakies do banku ...bank mi odpisał ze nie mogą mi restrukturyzować kredytów..zadzwoniłam do COD że maja dalej działać a panienka powiedziała ze wyslą mi pisma które juz mam sama wysyłać....Dostałam na maila jakiś bełkot od rzeczy...zadzwoniłam opiepszyłam ja ze pisze mi takie bzdury ktore ja sama potrafię napisac...niby poprawiła to pismo ale juz sie wiecej do mnie nie odezwali.....nawet nie powiedzieli ze nie potrafią badz nie chcą walczyć z bankiem BPH.
    Nie warto na nich kasy wydawac zgłoś sie do łukaszb jest na tym forum on mi bardzo pomógł on mi redagował pisam i przyniosły taki skutek ze na dzien dzisiejszy nie mam komorasa ale tez brodzę w tym gównie dalej tyle że ja miałam umowę wypowiedziana na karte w BPH i pozostale kredyty też w BPH wiec tak wypowiedziana karta ciągnie mnie w dól
     
  2.  
  3. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Niestety mam bardzo podobną opinię o COD. Również spotkałam sie z nieprofesjonalizmem z ich strony. Pisma telefony nie pomagały, wciąż rosło moje zadłuzenie i nic z tego nie wynikało.
    Szczerze nie polecam korzytsac z ich usług...
     
  4. maga123

    maga123 Member

    Dołączył:
    13 Maj 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    To oszuści, którzy bezprawnie działają...nie można się nimi przejmować....działają niezgodnie z prawem i w końcu za to będą odpowiadać !!! ja również z nimi miałam powazne kłopoty, grozili, straszyli ale jedynie bezpodstawnie.
     
Inne zbliżone wątki do: Opinie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników KRUK opinie 23 Maj 2013

Poleć tę stronę