Czy mamy szansę na kredyt?

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika violette90, 16 Lipiec 2015.

  1. violette90

    violette90 New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam! Proszę o pomoc. Zanim wybiorę się do jakiegokolwiek banku, chciałabym się dowiedzieć czy w ogóle jest szansa na kredyt na mieszkanie.

    Kilka potrzebnych informacji:

    Nieruchomość
    na rynku pierwotnym, 49,6 m2, pod Poznaniem, w budowie, termin oddania II kwartał 2016 r.

    Umowy
    ja - październik 2021 - styczeń 2021 oraz styczeń 2021 - czerwiec 2016 - obydwie umowy u tego samego pracodawcy, zarobki 1900 zł brutto, umowa o pracę
    mąż - styczeń 2021 - marzec 2021 oraz marzec 2021 - czerwiec 2017 - umowy o różnych pracodawców, ale na tym samym miejscu pracy tzn. przez okres próbny zatrudniała i płaciła agencja pracy, a od marca normalna umowa o pracę już bez pośrednictwa, zarobki 2000 zł brutto

    Potrzebna kwota kredytu
    192 000 zł (wartość nieruchomości to 220 000 zł)

    Jaki bank da nam kredyt?

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. kacper1

    kacper1 New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Można ich znaleźć sporo w internecie ja skorzystałem z tego i byłem zadowolony dowiesz się przynajmniej jak mniej więcej wyglądały by raty w tych bankach
     
  4. mdm-wtorny

    mdm-wtorny New Member

    Dołączył:
    6 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Planujesz kupić mieszkanie? Jeśli tak to PAMIĘTAJ istnieje możliwość DUŻEGO dofinansowania do mieszkania - Mieszkanie dla Młodych. Więcej informacji oraz możliwa kwota otrzymania dofinansowania
     
  5. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    ja sam skorzystałem z takiego dofinansowania i to jest dobre na start dla mlodych ludzi :)
     
  6. Nita56

    Nita56 New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    W firmie KREDYT OK można zbadać zdolność Kredytową, mają w ofercie oprócz pożyczek pozabankowych, szeroką ofertę pożyczek Bankowych !! Warto się tam zgłosić, ja uzyskałam kredyt bankowy na kwotę 140 tys. zł .
     
  7. Stan_Pines

    Stan_Pines New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2018
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Jakieś szanse są zawsze.
     
  8. Jakub1975

    Jakub1975 New Member

    Dołączył:
    27 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Kilka razy to pisałem i napisze jeszcze raz : rozmowa z doradcą i wszystko będzie jasne.
     
Inne zbliżone wątki do: mamy szansę
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Bik prywatnie co z nowa firma? Czy mam szanse? 24 Kwiecień 2018

Poleć tę stronę