Czy w parabankach warto zaciagać kredyty?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika wiki55, 21 Styczeń 2014.

  1. wiki55

    wiki55 Member

    Dołączył:
    20 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Czy myślicie, ze kredyty w parabankach, jakie to są dziś dosyć popularne warto zaciągać?
    Czy lepiej udać się do tradycyjnego banku?
    Jakie jest wasze zdanie?
     
  2.  
  3. jasia.bebe

    jasia.bebe Member

    Dołączył:
    20 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Można rzec iż w parabanku warto i nie warto zaciągać zaciagać kredytu. Na pewno każda zadłuzona osoba cieszy się z takiej możliwości, ale jeśli chcemy podjąć taki kredyt musimy zdawać sobie sprawę iż koszty kredytu są naprawdę bardzo wysokie.
     
  4. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Jakis czas temu bralam pozyczke w http://pozyczka24.info.pl i nie zaluje. Formalnosci byly minimalne, a raty bardzo niskie.
     
  5. konop

    konop New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Brać można, warto, ale też to robić z głową. Przejrzeć wszystkie plusy i minusy.
     
  6. Sebek

    Sebek New Member

    Dołączył:
    18 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Jeśli nie ma opcji to tak, chociaż nie zawsze można otrzymać od nich pieniądze. Pozostają jeszcze lombardy np. http://mfinanse.info.pl, w których zawsze dostajesz kasę poprzez to, że zastawiasz w ramach zabezpieczenia określony przedmiot. Moim zdaniem lepsze to niż naliczanie kosmicznych odsetek.
     
  7. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Parabanki nie wymagają tylu formalności jednak ich oprocentowanie jest dużo większe. Jeżeli ma się możliwość powinno korzystać się z ofert tradycyjnych banków.
     
  8. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    a czy to jest w miare bezpieczne?
     
  9. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Tak bezpieczne jak czytanie Twoich postów
     
  10. Kostek

    Kostek New Member

    Dołączył:
    12 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem warto ale trzeba to robić z głową, wszystko jest dla ludzi ale nie dla wszystkich.
     
  11. Trudne Kredyty

    Trudne Kredyty New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Jeżeli masz zdolność i nie masz negatywnej historii w bik to kredyt w banku wyjdzie Ci o wiele taniej.
     
  12. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Na pewno? Ja na social lending mam przykładowo lepszą ofertę niż jakikolwiek bank :)
     
  13. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    to w sumie zależy od tego, ile potrzebujesz i na jak długo. chociaż niektóre instytucje, jak na przykład kredyty-chwilówki dają możliwość i pożyczek, i kredytów. jak nie jest się pewnym, to lepiej poczytać, a najlepiej pójść do placówki firmy, której oferta Cię interesuje, i wypytać o wszystko, a potem zastanowić się pięć razy
     
  14. Aleksandra 84

    Aleksandra 84 New Member

    Dołączył:
    18 Maj 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    sama pracowałam w banku..bank ma lichwiarski procent teraz smutne ale prawdziwe..Sama brałam w parabanku i załapałam się jako ich nowy Klient na darmową pożyczkę.
    Przy większych kredytach bank to mus. Musimy wziaść kredyt w banku. Ale przy mniejszych lepiej się sprawdzają tzw chwilówki online.

    korzystałam z tej strony przy wyborze:
    fajnie bo wszystko można online załatwić sporo jest tez ofert gdzie nie sprawdzają Biku :)
    ja miałam kase w 20 minut na koncie ..Łał...
     
  15. WiolaB

    WiolaB Guest

    Myślę, że na ten moment parabanki/firmy pożyczkowe działają już ok i nie są takie straszne, jak na początku. Pewnie, że zazwyczaj mają wyższe opłaty niż banki, ale myślę, że nie ma tragedii ( banki już też potrafią brać po kilkanaście/kilkadziesiąt % prowizji, zwłaszcza przy szybkich kredytach na wyciąg czy trochę gorzej ocenionym kliencie ), oczywiście najpierw trzeba się dokładnie zapoznać z warunkami. No i raczej w firmie pożyczkowej łatwiej dostać pożyczkę. Ja ze swojej strony mogę polecić Panią Karolinę, fajnie doradza i daje możliwość wyboru najlepszej pożyczki.
     
  16. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    To pytanie brzmi podobnie jak czy warto kupić to samo jabłko za 5 zł czy za 25 zł
    To nie jest kwestia do końca wyboru a bardziej kwestia wyboru możliwości
     
  17. Ines25

    Ines25 Guest

    Ja razem z mężem potrzebowaliśmy wziąć kredyt na zakup samochodu i koleżanka poleciła nam tą stronę
    . Porównaliśmy sobie oferty banków i tzw chwilówek. Wybraliśmy dogodną dla nas ofertę, wszystko szybko zalatwiliśmy. Nie musieliśmy nawet iść do banku, bo wystarczyło wysłać skany dowodu i po 20 minutach mieliśmy kredyt. Tak więc gorąco polecam. Kredyt mamy w BGŻ BNP Paribas. Pozdrawiam
     
  18. Shaylajef

    Shaylajef Guest

    Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
    captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
    i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
    z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
    Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

    Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
    Do zobaczenia później ;)
     
  19. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Ja uważam, że warto wtedy, gdy ma RRSO 0%, w innym przypadku to samobójstwo
     
Inne zbliżone wątki do: parabankach warto
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty chwilówka Głogów - czy warto? 29 Sierpień 2013

Poleć tę stronę