Czy warto w PKO zaciagnąć kredyt pod hipotekę?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika marcin55, 5 Marzec 2014.

  1. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    Czy warto w PKO zaciagnąć kredyt pod hipotekę? Zastanawiam się nad tym już od długiego czasu, albowiem już wiele opinii słyszałem, Jedne pozytywne drugie nie....dlatego sam nie wiem co mam zrobić i kto ma rację.
     
  2.  
  3. marzena

    marzena Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2014
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    0
    Wiadomo, że im więcej klientów tym wiecej opinii. Dlatego na pewno nie otrzymasz jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co uważasza za dobre warunki. Ja myślę że PKO, to firma sprawdzona, która cieszy się zaufaniem klientów. Moi znajomi i rodzina także pozytywnie ją oceniają, zaś kredyt pod hipotekę ma niskie oprocentowanie, dlatego warto ( moim zdaniem)
     
  4. unosueno

    unosueno New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    PKO jest jednym z banków które udzielają bezprobemowo kredyty lecz nie zawsze posiada najtańsze rozwiązania.
    Dla porównania możemy zrobić przeliczenie kredytu w kilku różnych bankach i wtedy będzie można samemu porównać co i gdzie warto posiadać.
    Kalkulatory dostępne na stromach nie mają większego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
    Dla chętnych zapraszam 690-968-007
     
Inne zbliżone wątki do: warto zaciagnąć
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne POżyczka hipoteczna w BGŻ - czy warto? 20 Wrzesień 2013
Kredyty hipoteczne kredyt hipoteczny własny kąt - czy warto? 29 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne Hipoteka w MBank -czy warto? 29 Czerwiec 2013
Kredyty hipoteczne czy warto wziąć hipotekę w Millenium Bank? 22 Czerwiec 2013
Kredyty hipoteczne Do kredytu potrzebny jest operat szacunkowy wartosci nieruchomosci 21 Luty 2013

Poleć tę stronę