dług na 250 000 zł- komornik - nie mam za co spłacać:(

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika muszka33, 28 Wrzesień 2013.

  1. muszka33

    muszka33 Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    witam

    mam dług na 250 000 zł. Jest oczywiscie u komornika..nie mam za co go spłacić...co mam robić? Czy mogę skąś pożyczyć pieniadze na spłatę kredytu?
     
  2.  
  3. Pati.Klara

    Pati.Klara Member

    Dołączył:
    25 Październik 2013
    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    0
    Możesz spróbować w parabanku. W banku tradycyjnym pożyczki raczej nie otrzymasz...Ale tutaj jest obojętne czy masz BIK czy też komornika. Może warto spróbować, innej możliwości nie widzę:(
     
  4. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Z długiem 250 000 zł oddłużanie z windykacja komornika??
    życzę powodzenia oddłużanie tu nie pomoże jeżeli już jest komornik to wierzyciel chce pieniędzy z powrotem
    Ba jeżeli będzie wierzyciel chciał się dogadać do już będzie sukces przy takiej kwocie!!
    Oddłużanie ok zgadzam się jest ok ale nie w takiej sytuacji nie łudźmy się chyba ze zadłużone jest mieszkanie nap i poradzą ci byś się dogadała z wierzycielem sprzedała sama i dług oddała a różnice wsiąść dla siebie
    Oddłużanie było by skuteczne nap w kwocie 25tys a nie 250tys
     
  5. wyjsczdlugow_pl

    wyjsczdlugow_pl New Member

    Dołączył:
    16 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    nie podała Pani wielu istotnych czynników, chociażby odnośnie składników Pani majątku. Proszę poczytać o upadłości konsumenckiej transgranicznej. Choćby na stronie Wikipedii. W Pani przypadku może być to jedyne rozwiązanie.
     
  6. jansyw

    jansyw New Member

    Dołączył:
    21 Marzec 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Ja też miałem podobne zadłużenie. Chyba całkowicie go nie będzie. Może też chcesz spróbować? Zadzwoń do mnie 723777027. Może coś wymyślimy.
     
  7. Magda.Kowalska

    Magda.Kowalska New Member

    Dołączył:
    3 Październik 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Byłam w podobnej sytuacji, wpadłam w spirale zadłużeń na blisko 100 tysięcy. Skorzystałam z pomocy prawnej miejscowej kancelarii, dzięki której mój dług został umorzony. Z chęcią podzielę się swoimi doświadczeniami 577-555-905.
     
Inne zbliżone wątki do: dług zł-
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Długi, otwieranie konta bankowego i przelewy na nie. 5 Sierpień 2018
Forum dłużników Jak wyjść z długów - darmowy poradnik 13 Styczeń 2018
Forum dłużników Brak wyjścia z długów 11 Grudzień 2017
Forum dłużników Proszę o pomoc! Przez byłego partnera zostałam z długiem 24 Sierpień 2017
Forum dłużników Szukam pomocy jak wyjść z długów 24 Kwiecień 2017

Poleć tę stronę