Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 16 Maj 2018.

  1. kijek

    kijek Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Jak w temacie interesuje mnie szybki kredyt na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach. Mogę przedtawić wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy? Jakie banki wchodza w grę? Wszelkie chwilówki na dowód odpadają bo to jawna lichwa, interesują mnie tylko oferty banków. Wiem , że kiedyś taki szybki kredyt miał Getin Bank? Czy są jeszce jakieś inne banki?

    pozdrawiam
     
  2.  
  3. kryniu

    kryniu Guest

  4. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    kras, nie zgadzam się z twoja opinia po pierwsze jak ktoś nie może w banku to gdzie pójdzie ? a po drugie prywatny inwestor działający w ramach jakiegoś konkretnego serwisu może wyciągnąć maksymalnie 10% w skali roku

    pozdrawiam.
     
  5. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    No i nie zapominajmy o pożyczkach społecznościowych. To też są pożyczki od prywatnych inwestorów i są całkiem tanie.
     
  6. loska

    loska Member

    Dołączył:
    18 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    A co to znaczy "normalne warunki chwilówek" oprocentowanie rzędu kilkudziesięciu kilkuset % :)
    rzeczywiście to śa "normalne" warunki kiedy oprocentowanie kredytów w bankach także tych szybkich "na dowód" jest rzędu max 20%
     
  7. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Nie... normalne warunki to są 0% (czyli pierwsza pożyczka) oraz odstąpienie od umowy. W tym drugim przypadku niestety trzeba liczyć się z tym, że drugiej już takiej pożyczki nie dostaniemy. Oczywiście w danej firmie.
     
  8. oliwiax6

    oliwiax6 New Member

    Dołączył:
    6 Marzec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
  9. pozyczkasa

    pozyczkasa New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    w PKO jest kredyt na oświadczenie w kwocie około 4tys zł. Nie trzeba nic dostarczać, jednak trzeba pracować. po pozytywnej weryfikacji dostajemy środki. W boś banku mamy za to kredyt na wyciąg z konta do około 40tys zł.
    Są też specjalne oferty dla osób mających konta w bankach takich jak mbank, bzwbk czy millennium. Tam system generuje ofertę na klik.
     
  10. aragz

    aragz New Member

    Dołączył:
    22 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Najtańsza opcja pożyczki na dowód to bez wątpienia pożyczki społecznościowe, tyle że aby uzyskać tam dobre warunki trzeba się nieco postarać bo nikt od razu przy pierwszej pożyczce nie zaproponuje nam dobrych warunków. Jednak później gdy już wyrobimy sobie odpowiednią historię kredytową, to szanse na lepsze warunki będą na pewno większe. Sam byłem świadkiem gdy osoba starająca się o pożyczkę na remont w pożyczki kokos, uzyskała korzystniejsze oprocentowanie niż w banku.
     
  11. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Ja pożyczkę dostałam w Profi Credit. Obsługa bardzo miła, razem ustaliliśmy kwotę rat. Bez problemu udało mi się je spłacić.
     
  12. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Normalne warunki to max 10% i odsetki ustawowe za brak dotrzymania terminu...
     
  13. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    To raczej nigdzie tak nie będzie. Niestety, narzucone ograniczenia na maksymalne odsetki zostają zrekompensowane prowizjami/ubezpieczeniami i dlatego RRSO wychodzi zawsze więcej a to i tak TYLKO przy kredytach bankowych. Przy prywatnych oprocentowanie jest jeszcze wyższe PLUS solidne zabezpieczenie.
     
  14. lativa

    lativa New Member

    Dołączył:
    16 Marzec 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    w bankach też można dostać kredyt szybko, ja decyzję o przyznaniu kredytu dostałam chyba w 20 min ;) brałam w sygmie
     
  15. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Mowie o prywatnych inwestorach, którzy pozostają ludźmi w porównaniu z firmami pożyczkowymi.
     
  16. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Nie no... nie popadajmy w nierealne marzenia. Niby czemu prywatny inwestor miałby oferować TAKIE warunki skoro może zarobić więcej? Powiedzmy sobie szczerze, NIE MA takich inwestorów.
     
  17. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Jasne, że istnieją tacy inwestorzy tylko trzeba korzystać z innych rozwiązań niż parabanki...
     
  18. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Masz takiego inwestora - podaj na niego namiary. Jeżeli jesteś jego pośrednikiem to napisz to w tematach gdzie szukają takiej formy pomocy. Ja jak na razie nie wierzę w takich inwestorów.
     
  19. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Ale propozycje... szczególnie profi... pytanie było o banki a nie firmy wyciągające od nas ostatnie pieniądze.
     
  20. ProRank

    ProRank New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    provident, profi credit
     
  21. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Nie jestem pośrednikiem i nie chcę nikogo reklamować, ani żadnego serwisu, ale proszę mi uwierzyć, że istnieją inwestorzy którzy chcą pomagać w kłopotach.
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzię dostanę
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej dostanę kredyt w 2014 ? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Gdzie faktycznie można dostać pożyczki od zaraz ? 5 Marzec 2014
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty gdzie najszybciej uzyskam szybki kredyt? 30 Grudzień 2013
Szybkie kredyty Gdzie zaciągnąć kredyt od ręki ? 13 Sierpień 2013

Poleć tę stronę