Gdzie kredyt bez BIK?

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika gerta, 21 Lipiec 2013.

  1. gerta

    gerta Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Witam

    potrzebuję szybko zaciągnąć kredyt. Jednakże widnieję na liście dłuzników BIK:(
    gdzie mogę podjąć kredyt bez sprawdzania BIK???
     
  2.  
  3. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    W twojej sytuacji oczywiście w grę wchodzą jedynie instytucje pozabankowe. To są miejsca, gdzie dostaniesz pożyczkę, ale oczywiście nie we wszystkich takich instytucjach. Powinieneś podzwonić i popytać się, gdzie jest taka możliwość.
     
  4. fiskus

    fiskus Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Najlepsza opcja wzięcia kredytu, aby nie było zbyt drogo to pożyczka prywatna. Niewątpliwie jednak trzeba znaleźć taką osobę, która takiej pożyczki zechce użyczyć. Są instytucje, które również byłyby skłonne udzielić takiej pożyczki, ale tam będzie na pewno drożej.
     
  5. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Zdecydowanie u osoby prywatnej. Nie stracisz na tym zbyt wiele, a w ogóle masz szansę na taką pożyczkę. Banki są miejscami, gdzie dostanie kredytu przy jednoczesnym widnieniu w rejestrze BIK jest niemożliwe.
     
  6. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Jest kilka możliwości. Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie byłoby, gdyby ktoś wziął pożyczkę w banku dla ciebie, ale możesz też skorzystać z opcji pożyczki pozabankowej lub pożyczki prywatnej.
     
  7. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank sprawdza klienta w BIK - więc pozostają Ci tylko firmy pozabankowe jak. ViaSMS, EkspresKasa, czy Vivus. Jednak jest to tylko mała chwilówka. W inCredit.pl możesz liczyć na większe kwoty, spłacane w ratach miesięcznych.
     
  8. omlet66

    omlet66 New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    0
    Pożyczka prywatna jest w takiej sytuacji rozwiązaniem najlepszym. Na żaden bank w takiej sytuacji na pewno nie ma co liczyć i szkoda czasu, żeby w ogóle się o taką opcję pytać.
     
  9. gold lips

    gold lips New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Proponuję instytucje bankowe, które nie sprawdzają BIK, gdyż to jedyne miejsca, gdzie dostaniesz kredyt albo raczej gdzie masz szansę dostać kredyt. Radziłbym spróbować jednak w tych sprawdzonych instytucjach.
     
  10. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Jedynym i najlepszym wyjściem jest jakaś sprawdzona instytucja pozabankowa, a tych na naszym rynku jest bardzo dużo. Nie wszystkie one pomijają raport BIK, ale jest wiele takich, które nie sprawdzają.
     
  11. dandys21

    dandys21 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Tylko i wyłącznie w jakiejś instytucji pozabankowej. Żaden bank bowiem nie udzieli w tej sytuacji kredytu. Najlepszym wyjściem jest więc pożyczka pozabankowa, chociaż to oczywiście nie jest najtańsza opcja.
     
  12. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś liczy na kredyt posiadając jednocześnie negatywny wpis w BIK, to w grę wchodzi jedynie instytucja pozabankowa. To jedyne i najlepsze rozwiązanie.
     
  13. madmaj

    madmaj New Member

    Dołączył:
    4 Listopad 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Poniżej podaję linka gdzie można złożyć kilka wniosków, również do instytucji pozabankowych. Z doświadczenia wiem że czasem jedna firma wyraża zgodę jednej osobie, a drugiej przy prawie takich samych zadłużeniach już nie, ale próbować można.

    tiny(kropka)pl/qg48t
     
  14. domka

    domka New Member

    Dołączył:
    16 Listopad 2013
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Witam, potrzebuję gotówki od ręki czy ktoś się orientuje gdzie mogę taką dostać?
     
  15. stolnik13

    stolnik13 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Zarówno kredyty z nieciekawą historią w BIK jak i wówczas gdy chcemy szybko i do ręki, najłatwiej jest dostać w instytucjach pozabankowych.
     
  16. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Tylko pożyczka pozabankowa. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie takie firmy udzielają pożyczek bez BIK. I jeszce jedno - wszystko zależy od tego jak duży jest ten dług. Bo większość firm udzielających pożyczki pozabankowe da Ci od kilkuset do kilku tysięcy złotych maksymalnie.
     
  17. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie

    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Gdzie podjać kredyt oddłuzeniowy w 2014 5 Marzec 2014
Kredyty dla zadłużonych gdzie zaciągnąć kredyt na spłatę komornika ?? 28 Sierpień 2013
Kredyty dla zadłużonych Wysokie zadluzenie, gdzie dostane kredyt? 16 Luty 2013
Kredyty dla zadłużonych Szybka pożyczka gdzie dostanę ?! 4 Czerwiec 2018
Kredyty dla zadłużonych Ogromna spirala długów - co zrobić, gdzie uzyskać pożyczkę? 20 Kwiecień 2015

Poleć tę stronę