Gdzie najłatwiej skonsolidować kredyty w jeden?

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika stolnik13, 29 Listopad 2013.

  1. stolnik13

    stolnik13 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Jaki bank obecnie ma najlepsze warunki dla konsolidacji? Gdzie jest najłatwiej otrzymać taki kredyt?
     
  2.  
  3. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank ma swoje zasady, ale najlepsze obecnie warunki dla konsolidacji można znaleźć w Millennium Banku. Takie jest przynajmniej moje doświadczenie.
     
  4. p.k

    p.k New Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    0
    Bardzo łatwo można dostać kredyt konsolidacyjny w Danske Bank . Dodatkowo uważam, że mają także fajną ofertę, bardzo tanią:) Myślę że warto spróbować;)
     
  5. alcybiades

    alcybiades New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Można spróbować uderzyć do Idea Expert. Kumpel u nich pracuje i konsolidacje mogą załatwić przy uproszczonych procedurach. Mianowicie nie potrzeba zaświadczeń o dochodach, bo wystarczy zeznanie podatkowe albo wyciągi z banku.
     
  6. marek.zajac

    marek.zajac New Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Mam słabe doświadczenia z Idea Ekspert, ale faktem jest że kiedy próbowałem tam wziąć kredyt to nie miałem nabardziej uregulowanej sytuacji finansowej i dochodowej. Także to pewnie przez to.
     
  7. unosueno

    unosueno New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Kredyt konsolidacyjny i jego warunki zależą w dużej mierze od obecnej sytuacji finansowej i instyucji czy banków w których są obecne zobowiązania. Oczywiście nie zawsze jest możliwość konsolidacji, wszystko zależy od zdolności kredytowej. Postaram się udzielić szczegółowych informacji gdzie się udać jednak potrzebuję kilku informacji dotyczących zobowiązań. Wszystko można dokładnie sprawdzić i wyliczyć bez wychodzenia z domu.
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
Inne zbliżone wątki do: Gdzie najłatwiej
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny gdzie można szybko podjąć?> 20 Listopad 2013
Kredyty konsolidacyjne Gdzie najtansza konsolidacja kredytow? 5 Marzec 2013
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja bez zabezpieczenia i poreczycieli, gdzie? 21 Luty 2013

Poleć tę stronę