Jak działają kalkulatory kredytowe??

Dyskusja w 'Kalkulatory' rozpoczęta przez użytkownika Gazda123, 11 Kwiecień 2013.

  1. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Witam'

    Kalkulatory są współcześnie bardzo popularne, wciąż słyszy się że w internecie można sprawdzić wysokość kredytu itp
    Jednak ja nie wiem jak to działa(chyba jestem starej daty)czy możecie mi w tym pomóc? Wytłumaczcie co i jak trzeba wpisać aby dostać wynik?
     
  2.  
  3. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście, każdy bank posiada stronę www na której umieszczony jest taki kalkulator. wystarczy wpisać dane np swoje dochody, wysokość kredytu itp a program sam obliczy wysokość rat, oraz określi czy dostanie kredytu jest możliwe. Nie ma w obsłudze takiego kalkulatora niczego trudnego:)
     
  4. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Kalkulatory to bardzo proste urządzenia. Wystarczy wpisać swoje dane, dochody, czy też wysokość kredytu i długość jego spłaty...szybko się okaże czy mozesz podjać kredyt czy też nie jest to w ogóle możliwe..
     
  5. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    oczywiście nie ma żadnego problemu aby samodzielnie obliczyć kredyt itp z użyciem kalkualtoru;) Po to właśnie one są aby były pomocne dla osoby, która na co dzień nie ma nic wspólnego z bankami
     
Inne zbliżone wątki do: działają kalkulatory
Forum Tytuł Data
Kalkulatory Kalkulatory kredytowe, lokat itd na komórkę 15 Sierpień 2014

Poleć tę stronę