Jak Myślicie, w którym banku wziąć kredyt hipoteczny w roku 2021?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika milka789, 16 Luty 2014.

  1. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    witam

    Niedawno stwierdziliśmy z żoną, że wreszcie przydałoby się nam mieszkanie. Zarabiamy nieźle, ale niewystarczająco aby obyć się bez kredytu hipotecznego.

    Jaki kredyt hipoteczny polecacie w 2021 roku? Który daje najlepsze możliwości dla klienta?
     
  2.  
  3. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Jestem od wielu lat klientem PKO i to własnie tu polecam podjąć kredyt hipoteczny. Niektórzy mówią że jest tu drogo, ale myślę że się mylą. Prawdą jest że odsetki są nieco wyższe, ale nie ma ukrytych kosztów, ani też żadnych prowizji, dlatego koszt PKO a innych kredytów wyrównuje się. Ja polecam właśnie tutaj:)
     
  4. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    W zasadzie można się zgodzić, że PKO BP ma przyzwoity kredyt.
     
  5. chmielu

    chmielu New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank raczej indywidualnie podchodzi do klienta. Nie ma co porównywać, kredytów różnych osób, nawet w tym samym banku. Ja osobiście polecam skorzystanie z jakiejś porównywarki w sieci. Z tego co wiem na finanse.favore.pl jest w miarę sprawdzona.
     
  6. unosueno

    unosueno New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Nie można na dzień dzisiejszy dokładnie stwierdzić który bank. Wynika to z wielu czynników takich jak np : zmiany w ustawach o bankowości i przepisy związane z wkładem własnym ( od stycznia 2021 r - 10 % wkładu własnego od wartości nieruchomości ) Zgodzę się z tym że pod pewnymi względami PKO wygrywa lecz nie zgodzę się że nie posiada ukrytych kosztów. ( każda nawet najlepsza umowa ma kruczki ). Wszystko zależy od zdolności kredytowej czasu kredytowania kwoty kredytu i pozostałych Państwa sytuacji. Poza PKO są inne banki z ciekawymi propozycjami kredytowymi więc warto porównać co się bardziej opłaca. Kredyt to poważna decyzja i należy podjąć ją na spokojnie rozważając wszelkie za i przeciw.
    Chętnie pomogę i odpowiem na pytania
    Pozdrawiam
     
  7. michal1988207

    michal1988207 New Member

    Dołączył:
    6 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    mam już jakieś doświadczenie w kredytach hipotecznych i powiem wam, że najlepiej samodzielnie złożyć wnioski w powiedzmy 3 bankach i wybrać najlepszą ofertę. Oczywiście nie przyjmować tak od razu oferty banku tylko negocjować, bo każde 0,1% na marży albo prowizji przy kwotach kredytów mieszkaniowych to konkretne kwoty. Jeśli chodzi o doradców finansowych to odradzam, żadni doradcy tylko absolwenci po kilkugodzinnym szkoleniu, którzy nie oferują najlepszej oferty dla nas tylko dla siebie-będą doradzać Ci bank dla którego pracują albo ten który im najwięcej zapłaci za zwerbowanego klienta i nie wierzcie w niezależnych doradców bo takich nie ma- każda firma doradcza jest powiązana z jakimś holdingiem finansowym np: jak choćby najbardziej popularne z Open Finance czy Home Broker z Getinem. Jakbym miał doradzać osobą banki pod kredyt to polecam głównie Alior Bank, Eurobank oraz Raiffeisen Bank. W tych bankach mam kredyty. Kredyt do Raiffeisenie przeniosłem z Getinu. Getin jest bankiem w którym chyba najłatwiej z polskich banków dostać kredyt, jednak coś za coś- koszty w tym banku są jedne z najwyższych na rynku jeśli nie najwyższe, a poza tym mają rozbudowany system kar także czytajcie umowę gwiazdka po gwiazdce.
    Jak już będziecie składać wniosek o kredyt polecam zrobić to przez internet, bo są korzystniejsze oferty -możecie skorzystać z mojego linka(dostaniecie rabat na prowizji od 0,1% do 0,5% oraz na marży od 0% do 0,3% w zależności od banku). Niby procenty małe ale np od 300tys to są już niezłe sumki. A i ja na jakiś dobry obiad zarobię za polecenie produktu. Oto link: michal1988207.produktyfinansowe.pl/kredyty-mieszkaniowe.html
    Możecie również skorzystać z innych produktów z tej listy, na większości jest jakiś rabacik.
    Powodzenia w zakupie mieszkań;)
     
  8. pozyczkasa

    pozyczkasa New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    nie każdy ma tyle czasu aby zajmować się kredytami. Niby skąd klient ma wiedzieć w którym banku jest dobra oferta i gdzie akurat jest szansa na kredyt? Można odrazu po wstępnych wyliczeniach przefiltrować miejsca gdzie nie opłaca się iść a tym zajmuje się pośrednik. Nie musimy przecież korzystać z jego usług. Pośrednik nie powinien brać wynagrodzenia od klienta dlatego nic nie tracimy.
     
Inne zbliżone wątki do: Myślicie którym
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Jak myślicie w którym banku najłatwiej dostać kredyt hipoteczny? 19 Luty 2014
Kredyty hipoteczne Jak myślicie, który bank udziela najwięcej kredytów hipotecznych - proszę o opinie:) 16 Luty 2014
Kredyty hipoteczne pożyczka hipoteczna ing bank śląski - co myślicie? 20 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne W którym banku najlepiej wziąć kredyt hipoteczny w 2014roku? 15 Luty 2014

Poleć tę stronę