Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 16 Czerwiec 2017.

1. Dominik Maset

Dominik Maset Member

Docenione treści:
    0
    czyli generalnie warto? bo ja się zastanawiam

2. aspin

aspin New Member

Docenione treści:
    0
  3. Mandragora39

Mandragora39 New Member

Docenione treści:
    0
    Dokładnie. Tzw, tabela opłat i prowizji może zostać w każdej chwili zaktualizowana na niekorzyść klienta.

4. marek1975

marek1975 New Member

Docenione treści:
    0
    Dla mnie najważniejsza podczas otwierania konta w banku jest obsługa klienta. Chciałbym założyć konto przez internet, ale i tak chcę mieć pewność, że zostanę dobrze obsłużony. Zawsze zwracam uwagę, czy w banku obsługiwany jest czat, albo jeszcze lepiej -

5. kras

kras Member

Docenione treści:
    0
    Z tym bardzo opłacalne to bym nie przesadzał.

Moja opinia jest taka, że to zależy, czego się po koncie osobistym spodziewasz.

Jeżeli na przykład często wyjeżdżasz za granicę i chcesz mieć możliwość dokonywania transakcji w euro bez większych problemów, to możesz otworzyć sobie Nest Konto Waluta, które jest zintegrowane ze złotówkowym i dowolnie przelewać pieniądze.

W takim kontekście Nest Bank warto odwiedzić i otworzyć tam sobie oba rachunki.

Generalnie ich produkty są tanie, za konto osobiste, kartę płatniczą i wypłaty z bankomatów nie ma żadnych opłat, a dostęp masz nawet ze smartfona.

Oczywiście to, że konta Nest Banku (od 1 listopada taka właśnie nazwa) są tanie nie oznacza wcale , że to najlepsze konta, bo opinie negatywne znaleźć można:
    http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
    http://www.banki-opinie.info/nest-bank-f65/

Największym problemem Nest Banku póki co z tego co się orientuję jest brak darmowych wpłatomatów. Ale jak będzie Nest Bank to juz tego problemu nie bedzie bo beda oddzialy.

6. PozyczkiBez

PozyczkiBez New Member

Docenione treści:
    0
    Założyłem i czekam na aktywacje, ich ofertę znalazłem na bankowe.pozyczkabez.pl/konta-osobiste.html

7. jackie

jackie Guest

Ja od lat mam eKonto w mBanku i w sumie nie mam na co narzekać. Kilka razy myślałem o jego zmianie, ale chyba bardziej w celu urozmaicenia i z ciekawości, bo nic mi w nim nie przeszkadza. Stanęło w końcu na tym, że zostałem przy tym co miałem i w sumie nie wiem czy znalazłoby się coś korzystniejszego dla mnie.

8. Ewelina133

Ewelina133 New Member

Docenione treści:
    0
    Nest Bank zarabia na tym co inne banki, czyli na udzielaniu kredytów ze zgromadzonych depozytów.
    Już się nie martwcie wyjdzie na swoje nawet jak ma darmowe konto osobiste.

Swoją drogą konto osobiste w Nest banku to chyba jedyne aktualnie całkowicie darmowe konto

9. Roberto

Roberto Guest

Czy znacie jakąś sprawdzoną porównywarkę finansową, na której będą ujęte wszelkie opłaty dotyczące prowadzenia konta bankowego? Jak na razie znalazłam jedynie przykładowe zestawienie na stronie Nest Banku. Oferta darmowego konta uwzględnia konkurencyjne oferty w ING oraz mBanku. I powiem, że brzmią naprawdę przekonywująco. Jednak jeśli ktoś ma konta w tych lub innych bankach, mógłby napisać o kosztach swojego rachunku. Byłabym naprawdę wdzięczna, ponieważ zastanawiam się gdzie tutaj jest ukryty haczyk?

10. Ewelina133

Ewelina133 New Member

Docenione treści:
    0
    Ogólnie z otwarcia konta jestem zadowolona, co prawda założyłam je stosunkowo niedawno ale jak na razie wszystko działa, internetowa obsługa jest bardzo prosta, żeby wręcz nie powiedzieć, że banalna. Z płatnych opcji konta jak do tej pory nie korzystałam i jak na chwilę obecną korzystać nie zamierzam więc konto rzeczywiście mam całkowicie bezpłatnie. Na infolinię dzwoniłam tylko raz ale nie miał wbrew powszechnej opinii jakichś większych problemów żeby się sprawnie dogadać. To konto spełnia moje wymagania, ale zaznaczam, że nie są one wygórowane, np. nie korzystam z jakichś zaawansowanych technologii, polecam poczytać opinie:
    http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/
    http://www.banki.a-m.pl/nest-bank-konto-osobiste-opinie-oplaty-przelewy/

11. pozyczkamaxx

pozyczkamaxx Member

Docenione treści:
    0
    Zgadza się, ja niestety musiałem mieć konto "wolne od opłat" przy przewalutowaniu. Chodziło mi bardziej o to, że wybierając konto szukamy takiego gdzie właśnie będą darmowe operacje z których najczęściej korzystamy.

12. balton

balton New Member

Docenione treści:
    0
    ja założyłem konto w tym banku jak na razie jestem zadowolony, zobaczymy co bedzie dalej.

13. Tyriada

Tyriada New Member

Docenione treści:
    0
    W Polsce wszystkie banki działają na złodziejskich zasadach. Na Zachodzie normalne jest, że masz oprocentowany ROR.

14. xantares

xantares New Member

Docenione treści:
    0
    Zawsze mozna zmienic jak bedzie cos nie tak. Wszystko do czasu .. najpierw nalapia klientow, a za jakis czas dowala oplaty - o to nie masz sie co martwic ;)

15. Gregorii1

Gregorii1 Guest

MOJE DOŚWIADCZENIE Z KONTEM JEST BANK - Potwierdza się stare przysłowie że jak coś za darmo to do du......Y. Korzystałem z samej lokaty i byłem zadowolony, po zakończeniu bowiem automatycznie środki wróciły na konto i okii. Po przeczytaniu warunków konta osobistego, zdecydowałem się je również założyć w tym Banku przez Internet. Złożyłem wniosek i po chwili SMS, że kurier skontaktuje się ze mną w ciągu 2 dni roboczych, myślę sobie suuuper. Tydzień i nic, więc telefon na infolinię po interwencji jeszcze jeden tydzień i nic. Po nieco dwóch tygodniach kurier dzwoni i umawia się na godzinę, a ja myślę- w końcu. Nadchodzi umówiona godzina i telefon od kuriera, że czeka pod drzwiami i nikt nie otwiera hmm, a ja czekam w domu??? Okazuje się wtedy, po rozmowie z kurierem, że Bank biednego kuriera wysłał nie pod ten adres. Kolejny dzień stracony, bo tym razem czekałem nie potrzebnie w domu na kuriera. Więc kolejna interwencja na infolini i reklamacja złożona. Umowa miała być przez kuriera przekazana na właściwy adres, niestety do dnia dzisiejszego tj 3 tygodnie - nie dotarła. Reklamacja również nie rozpatrzona jeszcze, chociaż i tak jest mi to już obojętnie, bo znalazłem inne konto w innym Banku. Teraz się cieszę, bo jak tak wygląda założenie konta to jak byłoby z jego późniejszą obsługą uffff

Inne zbliżone wątki do: Konto osobiste
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016
Konta osobiste Konto osobiste - bezpłatne. 1 Październik 2016
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013
Konta osobiste konto internetowe w holandii - jak założyć? 21 Listopad 2013

Poleć tę stronę