Kredyt dla firm

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika Gazda123, 11 Kwiecień 2013.

  1. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Chcę założyć nową działalność, na razie malutką, lecz w przyszłosci mam zamiar ją znacznie poszerzyć. Niestety nie mam wystarczających środków gotówkowych. myślę o kredycie i stąd moje pytanie
    - jakie warunki trzeba spełnić aby dostać kredyt dla firm - czy trzeba posiadać jakieś specjalne uprawnienia???
     
  2.  
  3. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Chyba musisz co najmniej 3 miesiace prowadzić działalność, a przede wszystkim wykazać że przynosi ona pozytywne wyniki oraz że masz z niej dobre dochody finansowe:)
     
  4. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chcesz mieć środki na założenie działalności gospodarczej, to najlepszym rozwiązaniem jest staranie się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Jest to najlepszy kredyt, jaki może wziąć osoba zaczynająca działać na rynku.
     
  5. fiskus

    fiskus Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Aby dostać kredyt firmowy trzeba udokumentować dochody z tytułu prowadzonej działalności. Jednocześnie również trzeba działać co najmniej trzy miesiące. Warto również popytać, w jakim banku jest możliwy najtańszy kredyt dla firm.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt firm
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy - Bez ZUS i US - Od 1-go dnia działalności 16 Październik 2016
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy 100 tys zł 25 Listopad 2015

Poleć tę stronę