Kredyt hipoteczny w Alior Bank

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika bartek2, 31 Grudzień 2013.

  1. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    witam

    <Muszę podjać kredyt hipoteczny. Moja zona trochę się orinetowała w tym temacie i uważa, że najelpeszy kredyt jest w Alior bank. Jednak sam nie wiem...Czy wy tak samo uważacie?
     
  2.  
  3. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że Twoja żona ma stu procentową rację. Z całą pewnością kredyt hipoteczny w Alior Bank cechuje się naprawdę dobrą ofertą, dla klienta. Ma niskie oprocentowanie, niższe niż inne banki a co więcej czas spłaty takze jest duży.
     
  4. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Wybierz kilka ofert, idź na spotkania, zobacz jakie warunki zaoferowali i wtedy się dowiesz czy jest to najlepszy kredyt. W teorii podobne oprocentowanie powinny mieć też GETIN oraz PKO BP, ale.. nie samo oprocentowanie czyni ofertę kredytu ciekawą.
     
  5. MarioB

    MarioB New Member

    Dołączył:
    13 Luty 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Bartku zastanawia mnie jakie kryteria wzięła pod uwagę Twoja żona, z pewnością Alior nie jest najtańszy, natomiast dobrze liczy zdolność(czyli w wielu przypadkach w Aliorze wychodzi zdolność wyższa niż w innych bankach). Ok może jeszcze w Aliorze, jak trafisz na sprawnego doradcę to sprawnie/szybko przeprocesuje wniosek, ale na tym raczej zalety Aliora się kończą.
     
  6. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Zaciągałam kredyt hipoteczny w Alior Bank. Nie wiem dlaczego mówicie że jest drogo. oferta jest bardzo podobna pod względem cenowym do reszty banków, które działają na rynku.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Jak obniżyć prowizję o kredyt hipoteczny? 10 Marzec 2017
Kredyty hipoteczne Kredyt RnS a drugi kredyt hipoteczny 23 Listopad 2016
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny przy dochodach 3600 netto 10 Czerwiec 2016
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny - współkredytobiorca 8 Październik 2015
Kredyty hipoteczne Drugi kredyt hipoteczny 3 Sierpień 2015

Poleć tę stronę