Kredyt hipoteczny z narzeczoną, którą zatrudniam w mojej firmie

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika teddy87, 13 Sierpień 2014.

  1. teddy87

    teddy87 New Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Prowadzę własną działalność gospodarczą, na której wg wszelkich wyliczeń wychodzi, że zarabiam 3000zł netto (w alior banku wyliczono mi zdolność na około 225 000zł, a potrzebuje mieć zdolność na jakieś 260 000zł). Problem jednak jest innego rodzaju, ponieważ chciałbym złożyć wniosek z moją narzeczoną, którą zatrudniam w mojej firmie na umowę zlecenie i z tego tytułu ani Alior ani Mbank nie chciały policzyć jej dochodu. W ogóle nie wzięto go pod uwagę, czy wiecie co można zrobić abyśmy mogli złożyć wniosek razem? Aktualnie zmuszony jestem składać wniosek sam, a że nie wychodzi mi zdolność to muszę czekać, aż mój średni dochód się zwiększy, chyba, że macie radę co zrobić by jej dochód został policzony..?
     
  2.  
  3. janko

    janko New Member

    Dołączył:
    17 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ci co prowadzą działalność są dla banków najbardziej ryzykowną grupą klientów.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Wspólny kredyt hipoteczny z narzeczonym, który jest moim pracodawcą 25 Grudzień 2014
Zdolność kredytowa kredyt hipoteczny 7 Listopad 2014
Zdolność kredytowa konsolidacja obecnego zadłużenia z kredytem hipotecznym 9 Lipiec 2014

Poleć tę stronę