Kredyt hipoteczny - zdolnosc i warunki

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika jura, 15 Marzec 2013.

  1. jura

    jura Guest

    Witam,

    zdolność jest na 440 000zł na 30lat, poniżej oferta

    Kwota kredytu: 420 000PLN
    Wkład własny: 150 000PLN
    Waluta: EUR
    Okres Kredytowania: 30lat

    WALUTA: EUR
    OPROCENTOWANIE: 3,19% (EURIBOR 6M 0,99% + Marża Banku 2,2%)
    RATA: 472EUR – 1 978zł
    Kurs banku z dnia 5.01.2010: kupno – 3,8495; sprzedaż – 4,1916

    W pierwszym roku spłaty kredytu marża banku 1,6%.

    UBEZPIECZENIA PRZEJŚCIOWE: Do czasu ustanowienia wpisu w Księdze Wieczystej na rzecz banku podwyższona marża o 1,5%.

    PROWIZJA: 0% kwoty kredytu

    WCZEŚNIEJSZA SPŁATA CAŁOŚCI LUB CZĘŚCI KREDYTU: 2% - kwoty wcześniejszej spłaty do 3 lat, po trzech latach bez prowizji

    PRZEWALUTOWANIE: 1% kwoty na PLN, 0% na walutę

    WYCENA: We własnym zakresie z listy akceptowalnych rzeczoznawców z banku. Kosz w zależności od miasta. Kraków np. dom 800 – 1000zł, mieszkanie 400 – 600zł. Za rzeczywistą wartość nieruchomości przyjmuję się niższą wartość, wyceny lub ceny zakupu.

    UBEZPIECZENIE OD UTRATY PRACY: Nie wymagane

    UBEZPIECZENIE BRAKUJĄCEGO WKŁADU WŁASNEGO: Nie jest wymagane.


    Marża 2,2% dostępna pod warunkiem wykupienia pakietu bankowości detalicznej oraz wpływu dochodów na to konto. Jeśli nie marża wzrasta o 0,5%.

    - wpłaty na konto minimum przez 5 lat w kwocie min. 5 000zł. (Pakiet Personale)
    - koszt prowadzenie rachunku 18zł
    - możliwość spłaty w walucie


    mam też w ofercie inne banki ale te z dobrymi ofertami juz Ci za proponowano, gdyby ta oferta się spodobała i chciałbyś składać wniosek to chętnie pomogę przebrnąć przez proces analizy.


    Pozdrawiam
    jura
     
  2.  
  3. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Jestem zainteresowany kredytem, który Pani oferuje..Czy w takim razie może Pani skontaktować sie ze mną prywatnie? Mój mail: gazda123@wp.pl
    Pozdrawiam
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Wspólny kredyt hipoteczny z narzeczonym, który jest moim pracodawcą 25 Grudzień 2014
Zdolność kredytowa kredyt hipoteczny 7 Listopad 2014
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny z narzeczoną, którą zatrudniam w mojej firmie 13 Sierpień 2014

Poleć tę stronę