Kredyt konsolidacyjny 120000 zl opoznienia w splatach powyzej 60 dni

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika anna, 14 Luty 2013.

  1. anna

    anna Guest

    witam
    poszukuje kredytu konsolidacyjnego na kwote 120000 opoznienia w splatach powyzej 60 dni
    moj dochód 2100zł
    posiadam dom ktory moze byc zabezpieczeniem
    czy istnieje taki kredyt o który moge sie starac
    pozdrawiam
     
  2.  
  3. doradca

    doradca Guest

    proszę mi przesłać (lub na forum wypisać wszystkie kredyty, które Pani ma z wyszczególnieniem raty i kwoty a także charakteru kredytu:limit, gotówka, karta kredytowa). Maksymalna możliwa konsolidacja jest do 90% wartości nieruchomości.
    Jakie ma Pani dochody (wysokość, źródło - umowa o pracę, działalność, od kiedy, jezeli umowa na czas określony - do kiedy i czy to jest pierwsza umowa).
    Pozdrawiam serdecznie,


    PS. Z jakiej jest Pani miejscowości? może warto porozmawiać z jakimś dobrym doradcą finansowym? a przede wszystkim przejżeć te umowy kredytowe...
     
  4. marcin

    marcin Guest

    witam,

    sadzac po Pana ostatnim wpisie na forum sadze, ze sprawa jest nadal aktualna. Chcialem sie tylko zapytac, czy dostal Pan moje porzednie wiadomosci, bo ja nic spowrotem nie dostalem, a sadze, ze moge pomoc.

    pozdrawiam,
    Marcin
     
  5. marcin

    marcin Guest

    witam!

    Jesli chodzi o zapezpieczenie to jest to dom rodziców wraz z gruntami ( wartość ok 220 tys zł ) , który będzie przepisywany na mnie!

    Jeśli chodzi o dochody to od 10 stycznia podpisuję umowę na czas nieokreślony na kwotę 4000 zł na ręke, oraz mam możliwość podpisania umowy - zlecenie na kwotę 800 zł oraz od 3 lat umowa-zlecenie na kwote 1600 zł

    w tym momencie posiadam kredyty ale mam możliwość szybszego ich spłacenia także do pożyczki mógłbym przystąpić z kontem "zerowym"
     
  6. Aldona

    Aldona Guest

    Tak, istnieje taki kredyt ale nie może być wypowiedzianych umów.
    Kredyt na 20 lat, oprocentowanie na poziomie 11,5-12%, ważne dla Banku jest zabezpieczenie, musi być dobra lokalizacja i dobry stan techniczny nieruchomości.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny długoterminowy 11 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę