Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika dkfinanse, 16 Październik 2016.

  1. dkfinanse

    dkfinanse New Member

    Dołączył:
    16 Październik 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Kredyt konsolidacyjny umożliwi Państwu spłatę zobowiązań w różnych bankach i połączyć wszystkie pożyczki w jedną, wydłużyć okres kredytowania, zmniejszyć ratę kredytową oraz dobrać dodatkową gotówkę.

    Pomożemy w znalezieniu najlepszej oferty kredytu konsolidacyjnego oraz zajmiemy się pozyskaniem kredytu.

    Jakie są zalety kredytu konsolidacyjnego?
    - Decyzja kredytowa w ciągu 15 minut
    - Odzyskanie płynności finansowej
    - Dogodny okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy)
    - Maksymalna kwota konsolidacji do 200 tysięcy PLN
    - Minimum formalności
    - Wysokość raty dopasowania do Państwa potrzeb
    - Brak ukrytych opłat
     
  2.  
  3. Mag83

    Mag83 New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Bardzo proszę jestem zainteresowana konsolidacja proszę o pomoc
     
  4. gosia4013

    gosia4013 New Member

    Dołączył:
    5 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam jestem zainteresowana boję się tylko że jesteście pośrednikiem i poszukujecie kredytów bo niestety gdzie aplikacje tak to wygląda potem wydawania Banki których niestety nie udziela mi pożyczki potrzebuje ok25tys na okres 5lat dochód3000niestety nie udokumentowany posiadam zadłużenie w chwilowkach do brania ich zmusiło mnie życie obecnie mąż stracił prace a mój dochód niewystarczy na splate żyje ciągle w stresie co zapłacić najpierw chce spłacić wszystko i spłacać jedna mniejsza ratę dlatego proszę o pomoc.
     
  5. diiabek

    diiabek New Member

    Dołączył:
    26 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Jestem w strasznej sytuacji finansowej ... Wpakowalem wszystkie pieniadze ktore mialem i ktore zdobylem w gospodarstwo Ojca , ale niestety to nic nie pomoglo tylko wpakowalo mnie w powazne klopoty... Otóż mam 21 lat i potrzebuje konsolidacje moich zobowiazan tylko nie wiem jak sie za to zabrac , dlatego tu na forum wolam o pomoc , poniewaz chce wrocic do normalnego zycia , przez te moje klopoty spac normalnie nie moge . Posiadam 2 kredyty gotowkowe , 1 konsolidacyjny oraz mam 12 zoobowiazan w firmach pozabankowych. 1 kredyt posiadam w PKO BP na kwote 10 tys zaciagniety w 2016.02 splacany regularnie , pozostalo 24 raty po 374zl . 2 kredyt posiadam w BZ WBK na kwote 32 tys zaciagniety w 2017.01 splacona jedna rata. No i 3 kredyt to konsolidacja kredytu w t-mobile bankowe na kwote 44tys zaciagniety w 1017.02 , konsolidowalem kredyt z BZ WBK oraz dobralem kwote 6 tys. I teraz pojawia sie problem poniewaz pieniadze na splate kredytu w BZ WBK dostalem na konto , a ze potrzebowalem gotowke to nie splacilem zoobowiazania tylko wlozylem pieniadze w gospodarstwo . no i zostaly jeszcze chwilowki jest ich az 12 a łączna kwota zoobowiazan to 34 tys. W kazdej z firm posiadam spóznienie w splacie o 9 dni. Nigdy nie zalegalem ze splata oraz nigdy nie zostalem wpisany w KRD . Mam taka prozbe , czy jest wstanie ktos mi tu pomoc z tym problemem ? Chcialbym to wszystko skonsolidowac w jednym banku i splacac jedna rate , badz skonsolidowac kredyty i dobrac gotowki na chwilowki. Posiadam zatrudnienie w formie umowy o prace na czas okreslony od 09.2016 do 10.2025 nie liczac okresu probnego czyli 3 msc. Dochod netto to 2750 zl przelewem na konto. Mam nadzieje ze jest wyjscie z tej sytuacji . Moge takze otrzymac w darowiznie gospodarstwo rolne o areale 12 ha jesli moglo mi to pomoc
     
  6. madzia1993

    madzia1993 New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam jestesmy zainteresowani pozyczka. Prosimy o pomoc
     
  7. KasiaP

    KasiaP New Member

    Dołączył:
    21 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    M
    Mam wpisy w bazach,windykacje,niedplacone chwilowki ponad 90 dni,dzislslnosc ponad 20 lat,wysoki przychod firmy,scukam krefytu oddluzeniowego ok 60 tys?
     
  8. Piotr34

    Piotr34 New Member

    Dołączył:
    5 Październik 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam jestem zainteresowany konsolidacja kredytu gotówkowego
     
  9. Mag79

    Mag79 New Member

    Dołączył:
    13 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam!jestem zainteresowana konsolidacja kredytów. Pozdrawiam
     
  10. Ewe1989

    Ewe1989 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
     
  11. Kazia1

    Kazia1 New Member

    Dołączył:
    19 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Dostała Pani odpowiedź z tej strony?
     
  12. Kinga

    Kinga New Member

    Dołączył:
    28 Styczeń 2019
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt Konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny długoterminowy 11 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014
Kredyty konsolidacyjne Limity w kredytach konsolidacyjnych 4 Marzec 2014

Poleć tę stronę