Kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika helena6565, 31 Lipiec 2013.

  1. helena6565

    helena6565 Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    71
    Docenione treści:
    0
    Witam

    w jakiej instytucji pozabankowej jest możliwość uzyskania szybko produktu jakim jest
    kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach??
    Bardzo zalezy mi na czasie:)
     
  2.  
  3. kras

    kras Member

    Dołączył:
    31 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    W żadnym banku nie uzyskasz kredytu bez zaświadczeń o zarobkach. Jedynie w instytucji pozabankowej. Jednakże musisz wiedzieć, ze są tutaj wyższe ceny i opłaty/.
     
  4. barbara1985

    barbara1985 New Member

    Dołączył:
    7 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Ile potrzebujesz?
    Max 3 tysiące da się tak pożyczyć.
    1. Vivis
    2. OK Money
    3. WOONGA
     
  5. dandys21

    dandys21 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Jeśli mowa o instytucjach pozabankowych, to najlepszymi w tym względzie będą Provident, Wonga, Vivus, Profi Credit. Są to instytucje sprawdzone.
     
  6. erum

    erum New Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    I wish I had talked to before Vivus resulting backlog. At this time, it will be difficult to get out of this, but the best solution for getting out of debt in this situation, and so is the contact with the company Vivus and attempt to come to an agreement.
     
  7. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    Możemy tutaj mówić o pożyczce nie kredycie. Nazwa kredyt jest zarezerwowana dla produktów bankowych.
    Większość obecnych pożyczek pozabankowych można uzyskać tylko na dowód. Możesz sprawdzić u nas.
     
  8. Izy123

    Izy123 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    W zasadzie większość parabanków udzieli pożyczki na dowód , kilka jest co wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Kwestia dotyczy oczywiście nie zbyt dużych kwot.
     
  9. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  10. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    Dobrze, ale na karcie kredytowej mamy jedynie limit. Nie można mówić tutaj o kredycie np na 10 000 zł. Wydaje mi się, że karta w tej sytuacji to trochę nierealny pomysł. Za mały limit jest aby coś większego zdziałać.
     
  11. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Ta karta kredytowa to limit do 10 000 zł , ale na to to już trzeba pewnie miec w miare dobre dochody jezeli Pan rozmawia z przedstawicielem to on w trakcie rozmowy mówi jaki limit ma dla Pana
     
  12. mariusz-matusik

    mariusz-matusik New Member

    Dołączył:
    24 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    ja polecam obecnie vivus, firma rzetelna a i pierwsza pożyczka w wysokości do 1400 pln jest darmowa :)
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt dowód
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty kredyt na dowód przez internet - zalety i wady 26 Wrzesień 2013
Szybkie kredyty Poszukuje banku, który udzieli minimum 500 milionów zł kredytu. 6 Lipiec 2018
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Alior Bank? 3 Marzec 2014
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej dostanę kredyt w 2014 ? 28 Luty 2014

Poleć tę stronę