Kredyt na spłacenie długów pomocy

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika alianz94, 21 Maj 2014.

  1. alianz94

    alianz94 New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam , moja sytuacja wygląda tak :
    1 kredyt - 3 tys zl bank Pocztowy (splacany regularnie)
    2 kredyt - 2tys zl Mbank ( wziety rok temu , zadna rata nie została wpłacona)
    Przez rok nie oplacalem abonamentu w orange dostalem kare w wysokosci 10 tys zl sprawe przejela firma windykacyjna i jestem w krd.
    Chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis bank ktory by mi w tym wypadku udzielil kredytu na splate tych dlugow ?
    Posiadam umowe o prace wazna jeszcze 2 lata srednia zarobkow ~1900 zl
     
  2.  
  3. Admin

    Admin Administrator Staff Member

    Dołączył:
    8 Luty 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    W banku nie ma szans, może jakiś skok
     
  4. Daniela_Z

    Daniela_Z New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Obawiam się, ze bank odpada. Trzeba spróbować w firmach, które udzielają pożyczek. Jeżeli masz jakieś zabezpieczenie to będzie łatwiej. Ja brałam w bezpiecznej pozyczce, jeszcze spłacam. Tez miałam długi, ale mi przyznali, ponieważ miałam umowę o pracę i dom – pożyczka pod zastaw hipoteki. Wracając do banków, to przy takim zadłużeniu, niestety jesteś bez szans. Najlepiej skontaktuj się z kilkoma firmami i sobie porównaj, co będą oferować. Warto też dobrze zapoznać się z umowami, które oferują. Żebyś nie zadłużył się jeszcze bardziej. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że uda Ci się wyjść z długów.
     
  5. doggydog

    doggydog New Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Jedyna szansa to kredyt pozabankowy. Innej opcji nie widzę. Ja jednak polecam firmy, a nie osoby prywatne. Firm jest naprawdę sporo na rynku, więc można coś znaleźć. Wszystko zależy też od tego jak duży masz problem z komornikiem. Najlepiej rozeznaj się w temacie i spróbuj umówić się z jakimiś konsultantami. Ja próbowałem wziąć jakiś czas temu w Krakowie, ale niestety mi nie przyznali. Za to, rozpatrzenie wniosku było za darmo. Niestety popełniłem błąd i wzięłam pożyczkę od osoby prywatnej, teraz same problemy… nie polecam;///
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt spłacenie
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych kredyt 23 Luty 2018
Kredyty dla zadłużonych Kredyt pod zastaw. Proszę o pomoc 22 Luty 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję pożyczki 15 tyś na spłatę kredytów bez weryfikacji w bazach 26 Styczeń 2017
Kredyty dla zadłużonych Kredyt konsolidacyjny dla zadłuzonych bez zdolności kredytowej 7 Listopad 2016
Kredyty dla zadłużonych Kredyt 70000 zł na oddłużenie 22 Październik 2016

Poleć tę stronę