Kredyt na zakup auta w kwocie ok 36tys

Dyskusja w 'Kredyty samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika hicior, 5 Marzec 2013.

  1. hicior

    hicior Guest

    1. Kredyt na zakup auta w kwocie ok 36tys zł, jeśli miałby to byc kredyt samochodowy (ale wolałbym zdecydowanie gotówkowy) to posiadam wkład własny w wysokości ok 7000tys zł

    2. Dochody z tytułu umowy o prace zatrudnienie na cały etat, pracuje w tej samej firmie na tym samym stanowisku juz od dwóch lat.

    3. Nie mam zadnych zaciągniętych pozyczek, posiadam jednak karte kredytową, obecne zadłużenie na karcie to ok 700zł. Karte posiadam od ponad roku.
     
  2.  
  3. michal

    michal Guest

    Witam,
    jest możliwość w Getin Noble Banku jednak wszystko zależy od analityka. Proponuje złożyć wniosek i wtedy wszystko będzie jasne. Mogę złożyć wniosek na podstawie skanów dokumentów. W razie zainteresowania proszę o kontakt
    Pozdrawiam.
     
  4. hicior

    hicior Guest

    Dziękuje za odpowiedz. Czy Getin Nobel Bank to to samo co Getin Bank?Bo w Getin Banku jakiś czas temu mój wniosek nie przeszedł niestety. Jeżeli jest możliwość uzyskania kredytu to chętnie prześle skany dokumentów, tylko proszę mi podać co jest potrzebne.Pozdrawiam.
     
  5. michal

    michal Guest

    Tak, to jest to samo. A dlaczego nie przeszedł? Mam jeszcze jedną propozycję - jeżeli santander był gotów udzielić kredytu to może warto poszukać auta 2 lata młodszego.
     
  6. jolly

    jolly Guest

    Nie przeszedł, prawdopodobnie przez ten cały bik, co do zmiany auta to chce kupić od znajomego, samochód znam od nowości, zależy mi żeby to był właśnie ten. Moze warto jeszcze raz spróbować w tym Getinie, jeśli decyzja zależy od analityka? Pozdrawiam.
     
  7. szamanka69

    szamanka69 New Member

    Dołączył:
    26 Marzec 2013
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    co nie tak ma Pan w bik?orientuje się Pan?
     
  8. milosz123

    milosz123 New Member

    Dołączył:
    1 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Nie sądze aby udzielili Ci takiej pożyczki w Getin Noble Banku. Tutaj mają tragicznie wysokie wymagania...Jeśli jest Pan w BIK to w ogóle żaden bank nie udzieli kredytu. Są dwa rozwiazania, albo pożyczka pozabankowa, albo oszczędzanie, aż kwota się uzbiera...ale to moze w naszych realiach sporo czasu zająć:(
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt zakup
Forum Tytuł Data
Kredyty samochodowe kredyt na zakup łodzi motorowej 31 Sierpień 2016
Kredyty samochodowe Kalkulator kredytu samochodowego 6 Maj 2016
Kredyty samochodowe Koszty kredytu na samochód w Getin Banku 17 Listopad 2014
Kredyty samochodowe Najlepszy kredyt samochodowy w 2014 3 Marzec 2014
Kredyty samochodowe Warunki kredytu samochodowego w BNP Paribas 20 Luty 2014

Poleć tę stronę