Kredyt refinansowany

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika mituk, 10 Lipiec 2014.

  1. mituk

    mituk New Member

    Dołączył:
    10 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    chciałbym wziąć kredyt na refinansowanie kosztów zakupu działki. Jak zwykle obudziłem się z ręką w nocniku :) Działkę kupiłem 55 miesięcy temu. Czy mam jeszcze szanse na taki kredyt? A może wiecie w którym banku taki kredyt byłby najkorzystniejszy?
     
  2.  
  3. dariuszbilski

    dariuszbilski New Member

    Dołączył:
    13 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem , oraz kilku moich znajomych najkonstruktywniejszą firmą która prowadzi kredyty odnawialne(refinansowane) jest grupa Expander. Zapewniają dobre doradztwo w zakresie dopełniania wszystkich formalności, pomogą wybrać walutę oraz termin refinansowania, dadzą możliwości porównania kredytu z 20 innymi bankami! Moim zdaniem Najlepsza forma i bezpłatna zmiany kredytu na tańszy.
    Jestem doradzcą kredytowym , zapraszam na moją stronę i adres e-mail.




    Zapraszam do konwersacji oraz wybrania dla Ciebie najlepszego z możliwych kredytów!
     
  4. unosueno

    unosueno New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Wiatj,
    Aby sprawdzić czy taka możliwość istnieje potrzebowałabym dodatkowych informacji. Oczywiście refinansowanie wchodzi w grę. Proszę o kontakt telefoniczny abym mogła sprawdzić gdzie i na jakich warunkach taki kredyt jest możliwy do uzyskania. Banki mają zróżnicowane oferty i parametry więc nie warto zatrzymywać się na propozycji pierwszego lepszego bo różnica w racie może wynosić nawet od 300 do 500 zł.
    Pozdrawiam 690-968-007
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt refinansowany
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne Czy mamy szansę na kredyt ? 13 Sierpień 2018
Kredyty hipoteczne Kredyt na 500 tys, a 24 lata. 9 Luty 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne Jak obniżyć prowizję o kredyt hipoteczny? 10 Marzec 2017

Poleć tę stronę