Kredyt z bikiem i komornikiem w parabanku - czy to dobry pomysł?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika milka789, 16 Luty 2014.

  1. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    witam

    Niestety moja historia kredytowa nie jest idealna. Mam niespłacony kredyt i problem z komornikiem. Staram się o kredyt na spłatę poprzedniego. Czy mogę podjąć kredyt z bikiem i komornikiem w parabanku? Na jakich zasadach jest on udzielany?
     
  2.  
  3. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Jest kilka firm które udziela w takiej sytuacji pożyczki ale przede wszystkim będą wymagały zabezpieczenia lub nawet zastawu z komornikiem jest naprawdę ciężko bo nawet Provident nie daje a jeżeli pani myśli o pomocnej pożyczce to odradzam oni pożyczek nie udzielają tylko wyłudzając zaliczkę .
    ale proszę się zastanowić czy tez ma to sens ponieważ powiedzmy za każdy pożyczony tys oda pani nawet 100% czyli 2 tys jeżeli ma pani komornika na nap 10 tys to odda pani minimum 18 wiec w tej sytuacji nie ma pani 10 tys długu a 18 nie wiem czy warto pchać się w większe zadłużenie ponadto jeżeli szuka pani na komornika pożyczki to często wiele firm żąda zastawów jak dom czy inna nieruchomość a czy warto ryzykować????
    Nie znam dokładnej sytuacji pani ale z doświadczenia wiem że wygląda to tak jestem dłużnikiem na 10 tys biorę pożyczkę oddłużeniowa i musze spłacić nawet 20 a czasami 25 tys warto to przeanalizować
    lepiej dogadać się z wierzycielem na niskie raty spłaty zobowiązania niż pchać się w następny dług
     
  4. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W Twojej sytuacji polecic moge Ci uslugi http://pozyczka24.info.pl. Nie patrza oni ani na nasza historie kredytowa ani na sytuacje finansowa.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt bikiem
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe kredyt z bikiem i komornikiem - jak i gdzie? 21 Listopad 2013
Pożyczki pozabankowe Przedawnienie kredytu - nowela w 2019r 17 Grudzień 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Najlepsza praca w historii, który może spłacić swoje kredyty 5 Styczeń 2017
Pożyczki pozabankowe Szukam osoby do wywiadu, która wzięła kredyt, aby spłacić kredyt innej osoby. 29 Luty 2016

Poleć tę stronę