Kredyty i Pożyczki bez BIK,BIG,KRD minimum formalności

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika pomockredytowa, 17 Kwiecień 2013.

  1. Potrzebujesz pożyczki? Bank odmówił ci finansowania?

    Nasza oferta skierowana jest do osób, które szukają pożyczki pozabankowej do 20 tyś szybko i bezpiecznie.

    Uzyskujesz dochód z umowy o pracę, emerytury lub renty a może prowadzisz własny biznes – Twój dochód jest równy 1 200 zł i nie masz zajęcia komorniczego ?

    Proponujemy Ci kwoty od 300 do 20 000 zł. Naszą przewagą jest fakt, że nie sprawdzamy historii BIK – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
    nie ważne że miałeś problemy ze spłatą swoich zobowiązań, dla nas liczy się teraźniejszość.

    W naszej ofercie jest również Leasing,możliwy do uzyskania mimo negatywnej historii w BIK oraz wpisów w bazach BIG, KRD, ERIF, BRKN.

    http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  2.  
  3. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Ja jestem właśnie w sytuacji o której Państwo wspomnieli w swoim wpisie:( Nie mam wysokich dochodów, jestem już zadłużona, dlatego też czy u Państwa mam mozliwość uzyskania pożyczki na 5000 zł?
     
  4. adik-11

    adik-11 New Member

    Dołączył:
    10 Maj 2013
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Jakie oprocentowanie? Maksymalny czas spłaty? Średni czas realizacji?
     
  5. konopia

    konopia New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Oferta atrakcyjna, pewnie dużo osób się skusi, szczególnie że firma nie sprawdza historii kredytowej.
     
  6. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Dosyć wysoki próg rzadko spotykany, aż 20 000 można uzyskać w taki sposób? Świetna sprawa.
     
  7. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Warto rozważyć Fundusz Korona jako instytucja pozabankowa wyróżnia ich niższe niż w innych firmach oprocentowanie. Kontakt jest na ich stronie, decyzję wydają w 24h. Polecam.
     
  8. Max

    Max New Member

    Dołączył:
    2 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Radzę wejść na stronę BIK - pisanie tekstów typu "nie sprawdzamy BIK" i "pożyczki bez BIK" jest niezgodne z prawem ! Każda instytucja pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji danych klienta w rejestrach.
     
  9. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Można wiedzieć skąd takie informacje? Pozabankowe firmy pożyczkowe w większości opierają się o kodeks cywilny a tam nie ma ani słowa o BiK. Proszę o informację jeśli się mylę.

    Pożyczki pozabankowe w Funduszu Korona
    funduszkorona.pl
     
  10. Seweryn

    Seweryn Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Na naszej stronie znajdziesz tylko sprawdzone i pewne propozycje kredytowe - sam zdecyduj, która z nich jest najlepsza dla Ciebie. Możesz także skontaktować się z naszym doradcą, który dobierze odpowiedni kredyt.
     
  11. Max

    Max New Member

    Dołączył:
    2 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0

    Niestety nie mogę ze względu na regulamin forum podać linku do całego raportu (myślę, że wiele osób by skorzystało). Tak więc cytuję:

    "Najwięcej nieprawidłowości (9 przedsiębiorców) dotyczyło reklam zawierających hasła bez BIK, sugerujących bezwarunkowe udzielenie pożyczki bez względu na sytuację finansową kredytobiorcy. Tymczasem ustawa o kredycie konsumenckim nakłada na każdego kredytodawcę obowiązek weryfikowania wiarygodności finansowej konsumentów. Przedsiębiorcy przyznali w trakcie postępowania, że wbrew stosowanym hasłom analizują ryzyko kredytowe klientów, bazując na dokumentach od konsumenta lub sprawdzając w biurach informacji gospodarczej. Na podstawie kwestionowanych haseł klienci mogliby odnieść wrażenie, że ich sytuacja finansowa jest dla kredytodawców nieistotna i w każdych warunkach dostaną pożyczkę.
    W związku z tym, Prezes UOKiK uznała, że takie reklamy wprowadzają konsumentów w błąd, ponieważ gdyby wiedzieli o weryfikacji ryzyka kredytowego, mogliby nie skorzystać z usług parabanków. Postępowania w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów zostały wszczęte wobec wszystkich przedsiębiorców stosujących kwestionowane reklamy."
     
  12. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    bardzo ciekawa wykładnia, chciałem zauważyć, że żadna z tych firm nie udzieliła kredytu a pożyczkę a jest to oczywiste. Ciekawe jaki będzie wyrok.
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  13. IKA

    IKA New Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
     
  14. IKA

    IKA New Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam
    bardzo pilnie potrzebuję pomocy finansowej na kwotę 20000 na okres 15 miesięcy. prosze o pilny kontakt :
    Posiadam emeryture netto 1942 i prowadze działalność - handel i pracuje na umowe zlecenie - średnio netto miesięczni około 1600
     
  15. frutina1

    frutina1 New Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie, proszę o pozostawienie numeru telefonu albo ewentualnie adresu e-mail a skontaktuję się z Panią jutro w celu omówienia problemu.
    http://www.pozyczki-pozabankowe.pl
    Mamy możliwość negocjacji z różnymi bankami, dlatego znajdę dla Pani najlepsze rozwiązanie i najbardziej korzystne.
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  16. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
     
  17. pd1984

    pd1984 New Member

    Dołączył:
    31 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Jednak podobno nie koniecznie w BIK?
     
  18. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    Nie ma przepisu, który zakazuje pisać "pożyczki bez BIK". Co najważniejsze są takie pożyczki na rynku. Inna sprawa, to przepis, że pożyczkodawca jest zobligowany do sprawdzania wiarygodności kredytowej klienta. Jednak pożyczkodawca sam wybiera jaką bazę dłużników sprawdza. Nie musi sprawdzać BIK ale np. tylko KRD.
     
  19. mlody27

    mlody27 New Member

    Dołączył:
    20 Październik 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam jestem zainteresowany pożyczka do 15 tys. Na jak najdłuższy okres. Moj dochód to 1640 zł. Brutto plus prowadzenie własnej działalności. Mój e-mail gonzo2121malpawp.pl. proszę o szybki kontakt
     
  20. adam27

    adam27 New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2014
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    witam byl bym zainteresowany pozyczka
     
  21. Alicja2009

    Alicja2009 New Member

    Dołączył:
    22 Luty 2015
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Jestem zainteresowana pożyczką pilnie potrzebuję pożyczy 6-8 tyś
    Dochód udokumentowany w granicach 2000-3000 zł
    Proszę o kontakt
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyty Pożyczki
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Najlepsza praca w historii, który może spłacić swoje kredyty 5 Styczeń 2017
Pożyczki pozabankowe Coś dla firm udzielających kredyty. 9 Kwiecień 2014
Pożyczki pozabankowe Gdzie znajdę uczciwe kredyty? 9 Październik 2013
Pożyczki pozabankowe Sprawdzone kredyty pozabankowe baz hipoteki? 16 Luty 2013
Pożyczki pozabankowe Pożyczki dla firm od 200.000zł pod zabezpieczenie na nieruchomości 21 Sierpień 2018

Poleć tę stronę