Która firma pozabankowa jest najlepsza?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika milaj, 29 Listopad 2013.

 1. Jaonna11

  Jaonna11 Guest

  Najlepsza to będzie ta która oferuje kredyt z najniższymi kosztami łącznie. Niestety teraz wiele firm przedstawia ten swój RRSO czy inny wskaźnik, który niestety nie odzwierciedla całkowitych kosztów pożyczki. Trzeba szukać takich porównywarek jak które to przedstwiają Efektywną Roczną Stopę Procentową i na jej podstawie układają firmy w swoich zestawieniach.
   
 2. makoma44

  makoma44 New Member

  Dołączył:
  14 Marzec 2017
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Ja jestem zdania, że pożyczki społecznościowe są lepszym rozwiązaniem niż te, które można dostać w różnych instytucjach finansowych. Ponieważ tutaj zawiera się umowę bez udziału instytucji finansowych, czyli pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Sama brałam taką pożyczkę i jestem z niej naprawdę zadowolona, potrzebny był tylko dowód i nie musiałam chodzić po urzędach za jakimiś doświadczeniami.
   
 3. KasiaJo

  KasiaJo New Member

  Dołączył:
  5 Lipiec 2017
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Podsyłam Ci ranking pożyczek.
  Mam nadzieję, że jakoś rozwieje Twoje wątpliwości. Zwróć przede wszystkim uwagę na to czy chwilówki są darmowe i ile jest czasu na spłatę, bo czasami ukrywają te informacje, a później naliczają odsetki. Ważne też jest szybkie logowanie do konta i kwota pierwszej pożyczki, w większości jest tysiąc pięćset złotych, a w innych dobija nawet do trzech tysięcy!
  Mam nadzieję, że jakoś pomogłam, chociaż wiem, ze to nie jest łatwy wybór!
   
Inne zbliżone wątki do: Która firma
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Która z instytucji. 28 Listopad 2013
Szybkie kredyty Jaka firma oprócz Providenta 17 Maj 2013

Poleć tę stronę