Która z instytucji pozabankowych najlepsza?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika kulawiak190, 29 Grudzień 2013.

  1. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Witam. Która z instytucji pozabankowych obecnie jest najlepsza jeśli chodzi o warunki dla pożyczki?
     
  2.  
  3. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że bardzo dobre warunki pożyczkowe ma Alior Bank. Oferta doskonała dla wszystkich, którzy nie chcą przepłacać, ponieważ nie ma żadnych prowizji za udzielenie kredytu, ani też nie ma wysokich odsetek.
     
  4. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Koledze wyżej chodzi o instytucje pozabankowe...
    Aktualnie najkorzystniej jest pożyczyć w Vivus, OK Money, NetCredit albo SohoCredit - tam pierwsza pożyczka jest za 0%. Jeśli chodzi o ewentualne kolejne pożyczki, to zdecydowanie Vivus albo PandaMoney.
     
  5. jasia.bebe

    jasia.bebe Member

    Dołączył:
    20 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że bardzo dobrą instytucją kredytową jest OK Money. Nowa jednostka lecz już cieszy sie zaufaniem klientów. osobiście takze pożyczałam tutaj trochę gotówki i w 100 % byłam zadowolona;)
     
  6. pyl66

    pyl66 New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Zależy w jakiej wysokości szukasz pożyczki. Powyżej 20.000 polecam pożyczki od Aspekt Group.
     
  7. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Nie da się jednoznacznie określić która jest najlepsza ponieważ nie wyjawiłeś nam swoich oczekiwań co do tej instytucji. Niektórzy cenią sobie bezpieczeństwo inni niskie koszty pożyczki a jeszcze szybkość przebiegu procesu.
     
  8. Alicja Gonera

    Alicja Gonera New Member

    Dołączył:
    31 Maj 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    W ProfiCredit spotkałem się z przemiłą obsługą. Udało mi się wspólnie z doradcą ustalić raty możliwe do spłaty. Bardzo się ucieszyłem, że można tam brać kredyt bez BIKu.
     
  9. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Ja osobiście korzystam z pożyczek społecznosciowych za pośrednictwem pożyczkolandii.
     
Inne zbliżone wątki do: Która instytucji
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Szukam osoby do wywiadu, która wzięła kredyt, aby spłacić kredyt innej osoby. 29 Luty 2016
Pożyczki pozabankowe Która najlepsza firma chwilówka 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę