Leasing - jaki maksymalny wiek samochodu?

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika maciejo, 16 Maj 2013.

  1. maciejo

    maciejo Guest

    Jaki jest maksymalny wiek samochodu, żeby myśleć o leasingu? Czy 7latka też można wziąć w leasing? Co ma znaczenie?

    pozdr
     
  2.  
  3. maga123

    maga123 Member

    Dołączył:
    13 Maj 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Z tego co wiem, leasing udzielany jest na samochody, które nie mają jeszcze 10 lat. z tego też wzgledu oczywiście siedmioletni samochód można wziąć w leasing:)
     
  4. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Nawet nie wiedziałam że jest jakiś próg wiekowy na samochód. Myślałam że każde można wziąć w leasing.
     
  5. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    10 to jest chyba maksymalnie, ale nie we wszystkich firmach jest to realne. Niektóre wymagają, aby auto miało nie więcej jak 7 albo nawet pięć. Raczej większość firm, które działają w branży leasingowej preferuje te młodsze samochody.
     
Inne zbliżone wątki do: Leasing jaki
Forum Tytuł Data
Leasing dla firm Leasing procedura uproszczona - jakie dokumenty wymagane? 16 Maj 2013
Leasing dla firm Leasing dla nowych firm - jaki minimalny wkład własny ? 16 Maj 2013
Leasing dla firm Wykup samochodu w leasingu - jaki jest to najczęściej procent? 15 Maj 2013
Leasing dla firm Samochód w leasingu - jakie warunki trzeba spełniać? 13 Kwiecień 2013
Leasing dla firm LEASINGI NAJLEPSZE WARUNKI ZAPRASZAM 10 Wrzesień 2018

Poleć tę stronę