leasing maszyna do myjni

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika anka, 24 Marzec 2013.

  1. anka

    anka Guest

    Witam,potrzebuje zakupic w leasing maszyna do myjni nowa w kwocie ok 20tys zl brutto.Prosze mi powiedziec jak wyglada taki leasing bez bik.Pozdrawiam
     
  2.  
  3. piotr

    piotr Guest

    Witam,
    Maszyny do myjni raczej nie zleasingują. Próbowałem już kiedys stanowiska do myjni i nie przeszło.
    Pozdrawiam,
    Piotr
     
  4. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Tak, leasing to na ogół samochody itp. Maszyny nie wchodzą w grę...łatwiej będzie wziąć kredyt i zakupić własny sprzęt:)
     
  5. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    myślę że myjnia nie będzie możliwa do wzięcia w leasingu. Na ogół w leasingu bierze się samochody. Myjnia raczej się nie opłaca.
     
  6. baku@73

    baku@73 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    W tych czasach to można już prawie wszystko wziąć na leasing. Taka maszyna na pewno też się gdzieś znajdzie, ale nie wiem czy będzie to opłacalne. Moim zdaniem dlatego najlepsze są myjnie bezdotykowe, które już Ci jakaś firma wybuduje i wyposaży ze wszystkim, jak Aspera. Bo moim zdaniem jest to jak najbardziej opłacalny biznes. Wystarczy wkład własny, działka i można działać. A takie myjnie są coraz bardziej popularne przez niską cenę, no i też bezpieczeństwo lakieru.
     
  7. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Sprzęty też można brać w leasing, ale jest trudniej i mniej firm się tym zajmuje
     
Inne zbliżone wątki do: leasing maszyna
Forum Tytuł Data
Leasing dla firm LEASINGI NAJLEPSZE WARUNKI ZAPRASZAM 10 Wrzesień 2018
Leasing dla firm Leasing - Na oświadczenie - Bez baz - Procedura uproszczona 16 Październik 2016
Leasing dla firm Nowa firma - leasing 10 Luty 2015
Leasing dla firm Leasing bez dochodu, bez bik, krd, w max5dni! 30 Maj 2014
Leasing dla firm Najlepszy leasing w 2014 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę