LendON - opinie

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Finane, 13 Listopad 2013.

  1. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    LendON to pożyczki pozabankowe do nawet 2000zł na 30 dni. Pierwsza pożyczka do 500zł - bez bik i zaświadczeń. Pożyczkę można otrzymać szybko i bez zbędnych formalności.

    Korzystał ktoś? Jeśli tak to w jakim czasie otrzymałeś pożyczkę?
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Witaj

    Owszem korzytsałem z tej możliwości i byłem naprawdę bardzo zadowolony. Przede wszystkim jak na parabank oprocentowanie nie było wysokie, zaś pożyczkę na koncie miałem już kolejnego dnia po rozpatrzeniu wniosku.
    Z czystym sumieniem więc polecam;)
     
  4. zerufek

    zerufek New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    ja także jestem zadowolona, jak pisałam już w innym temacie, firma sama przypomina o terminie spłaty, dba o klienta i nie ma żadnych ukrytych kosztów :)
     
  5. pd1984

    pd1984 New Member

    Dołączył:
    31 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Od strony przejrzystości jest to solidna firma. Nie ma dziwnych ukrytych opłat, wszystko jest jasne. Koszty są podane zanim podpisze umowę, przelew weryfikacyjny też w normie. Koszty pożyczki? Nie są super tanie, nie są też super drogie. Zerknij na FinanseOkay i sprawdź jak wypadają w porównaniu z 20 innych firm i sam zadecyduj.
     
  6. Kozak

    Kozak New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    według mnie to bardzo sprawnie i szybko działająca firma pożyczkowa.Bez zbędnych pytań i konsultacji
    wystarczy wejść na stronkę Lendon.pl wypełnić formularz i kilkanaście minut poczekać na decyzję.
    A w dodatku pierwsza pożyczka do wysokości 500zł bez odsetek i kruczków żadnych nie zauważyłem,
    chyba że ktoś będzie chciał przedłużyć termin spłaty to niestety firma nalicza już odsetki.
     
  7. rozoweokulary

    rozoweokulary New Member

    Dołączył:
    16 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    ja brałam pożyczki w lendon, zdziwiło mnie, że tak szybko i sprawnie podjęli decyzję o udzieleniu i wysłali pieniądze, za pierwszą pożyczkę nic nie płaciłam, fakt musiałam płacić za predłużenie, ale nie są to tak ogromne kwoty jak w innych serwisach :)
     
  8. adi

    adi New Member

    Dołączył:
    30 Listopad 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    nie spodziewałem się, że wszystko pójdzie tak sprawnie i szybko.. a jednak! Godne polecenia
     
  9. karso

    karso New Member

    Dołączył:
    22 Luty 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    bardzo szybko poszło, bez problemów, firma godna polecenia!
     
Inne zbliżone wątki do: LendON opinie
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe LendON-informacje/opinie 4 Grudzień 2013
Pożyczki pozabankowe [promocja] LendON - pożyczki 75% taniej 22 Maj 2014
Pożyczki pozabankowe LendON: pożyczka tańsza o -75% na wiosnę 20 Marzec 2014
Pożyczki pozabankowe LoanMe - proszę o opinie 23 Październik 2017
Pożyczki pozabankowe SzybkaMoneta - opinie 10 Kwiecień 2015

Poleć tę stronę