Mam duze zadluzenia i dziecko na utrzymaniu

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika radziu, 14 Luty 2013.

  1. radziu

    radziu Guest

    Witam,
    też mam duże zadłużenia i dziecko na utrzymaniu,napiszcie,czy ktoś realnie wam pomógł wyjść z długów,jak znacie jakieś namiary to dajcie znać. anna
     
  2.  
  3. marlena

    marlena Guest

    Witam jestesmy wraz z mężem zadłużeni na około 230 tys.zł.kredyty +karty dochody nasze to ok.4.800,- emerytury + moja praca . Mamy czystą hipotekę 54m.2 za około 140.000 tys.jesteśmy z małej miejscowości gdzie mieszkania nie są drogie.
    Jeżeli by Pan chciał nam pomóc to opiszę wszystko dokładnie.Z wpłatami rat jeszcze nia zalegam poza jedna małzonka 1 miesiąc.
     
  4. ygrek

    ygrek Guest

    Trzeba wszystko jeszcze raz przemyśleć, jeśli masz dom, mieszkanie to wziąć kredyt pod nieruchomość jeśli już nie możesz to sprzedaj. Spłacisz i zmniejszysz zadłużenie, poproś rodzinę o pomoc.
    Przepraszam, że tak piszę ale ja też mam długi. Zostawił mnie facet bo miał dość problemów, chciał pożyć i bawić się a nie spłacać kredyty. A wzięliśmy je na kupno i remont domu. On odszedł a ja zostałam z tym wszystkim sama, komornik zabiera mi wszystko teraz czeka mnie sprzedaż domu i z dziećmi mogę się wyprowadzić tylko pod most bo nie mam gdzie. Ale się nie załamuję nie mogę bo mam dzieci i muszę dla nich żyć.
    Pozdrawiam.
     
Inne zbliżone wątki do: duze zadluzenia
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Zadluzenia nieruchomosci- jak rozwiazac? 21 Lipiec 2015
Forum dłużników Jak mam rozmawiac z bankami w sprawie zadluzenia 21 Luty 2013
Forum dłużników Restrukturyzacja swojego zadluzenia 14 Luty 2013

Poleć tę stronę