Młody i zadłużony

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Szajba1987, 8 Luty 2016.

  1. Szajba1987

    Szajba1987 New Member

    Dołączył:
    8 Luty 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, na imię mam Piotr, mam 28 lat i mieszkam w Gdańsku. Jak wiadomo człowiek popełnia błędy, przez co wpakowałem się w duży problem z finansami. Ale wiadomo większość mądre dopiero po błędach niż przed. Przejdźmy do konkretów, mam 3 kredyty bankowe, 1 kartę kredytową, kilka chwilówek i pożyczkę w providencie. Opóźnienie na jednym kredycie wynikające z tego iż rata jest do 5, a pensję mam 10. Potrzebuje pomocy, konsolidacji lub innego pomysłu. Kwota to 75-80 tyś., z w miarę przystępną ratą. Na banki nie mam co liczyć, powiedzą brak zdolności z uwagi na zarobek. Nieruchomości nie mam by zastawić. Większość kwoty na spłatę zobowiązań. Część przeznaczył bym na leczenie stomatologiczne, tak przez finanse też to zadbałem i mam dużo do zrobienia, a jak wiadomo na nasz kochany NFZ nie można liczyć.

    W ten sposób też więcej szczegółów można się będzie dowiedzieć i odpowiem na wszelkie pytania. Wierzę, że znajdzie się ktoś kto pomoże. Jestem uczciwy, chcę po prostu wyprostować swoje finanse. Na koniec dodam tylko iż oszustą z przedpłatami czy jak to teraz nazywają wkładem własnym mówię stanowcze nie dziękuję.

    Po prostu proszę o pomoc.
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Młody zadłużony
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Pożyczki gotówkowe bez BIK dla zadłużonych z komornikiem 5 Marzec 2017
Kredyty dla zadłużonych Kredyt konsolidacyjny dla zadłuzonych bez zdolności kredytowej 7 Listopad 2016
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka dla zadłużonych duże kwoty od 25.000 12 Marzec 2015
Kredyty dla zadłużonych Pożyczki od osób prywatnych na procent dla osób zadłużonych 16 Luty 2014
Kredyty dla zadłużonych kredyt dla zadłużonych w zus - opinie 2 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę