Moja opinia o Eurobanku

Dyskusja w 'Banki' rozpoczęta przez użytkownika tysia, 11 Luty 2013.

  1. tysia

    tysia Guest

    eurobank to najgorszy bank ja mialam spozniona rate 14 dni i nie doplacilam 1,33 odsetek za spoznienie i wisze teraz w bik ze mama niby spoznienie 31dni i zaden bank nie chce dac mi konsolidacji, w biku sa etapy spożnien od 0 do 30 dni na te banki nie patrza, kolejny to od 31 do 60 dni tu juz mozna odpasc z tzw automatu , i najgorszy status to od 61 do 90 dni.a eurobank zamiast pwoidomic ze jest niedoplata to nic tylko pop cichu do biku!!!!pozdrawiam a swoja droga to ktos pwoeinien sie tym bankiem zając.
     
  2.  
  3. ofertyfinansowe

    ofertyfinansowe New Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Do tej pory nie było problemu z tym bankiem, jednak ostatnio chcąc zapłacić ratę ale nie znając jej dokładnej wysokości mogłam jedynie usłyszeć "Nie posiadamy takich uprawnień" . "Może pani zapłacić ile chce".
     
  4. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Tak, ja usłyszałem podobne stwierdzenie, co uważam za nader nieprofesjonalne zachowanie obsługi. Nie szanują klienta, nie uwzględniają jego potrzeb ..nie polecam tutaj kredytu, ani nawet posiadania konta osobistego..
     
  5. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Dajcie spokój, ja nie chcę o tym banku nawet słyszeć...Stanowczo odradzam....warunki kosmiczne..jest drogo..a co wiecej masa oszustów.....
     
  6. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Niestety warunki nie są najlepsze...strasznie drogo...a dodatkowo obsługa mi się nie podoba..mało profesjonalna i nieuprzejma:(
     
  7. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Może to i nie jest najlepszy bank na rynku, choć oczywiście opinie są bardzo podzielone, ale na pewno trzeba przyznać, że jeśli ktoś spóźnia się ze spłatą odsetek to na pewno nie powinien się dziwić wszelkim konsekwencjom.
     
  8. franek54

    franek54 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Można powiedzieć, że Eurobank jest dosyć specyficznym miejscem, ale jednocześnie też nie określałbym go jako taki najgorszy. Miałem okazję co nieco korzystać z jego usług i powiem, że nie jest może najlepszy, ale najgorszy również nie.
     
  9. biel51

    biel51 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Prawdopodobnie było coś na rzeczy, gdyż zasadniczo bank nie działa pochopnie. Oczywiście nie uważam Eurobanku za najlepszy, ale też nie jest taki najgorszy.
     
  10. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Niestety co jakiś czas wychodzą takie kwiatki. Ale zapewniam, że ten bank nie jest tutaj wyjątkiem...
     
Inne zbliżone wątki do: Moja opinia
Forum Tytuł Data
Banki Opinia o PBS 23 Czerwiec 2013

Poleć tę stronę