Na jakich warunkach przyznawana jest linia kredytowa dla firm?

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika prezeska, 14 Luty 2013.

  1. prezeska

    prezeska Guest

    Witam.

    Czy mógłby Pan napisać jaki to bank ? I na jakich warunkach przyznawana jest linia kredytowa ? Nie ukrywam , że jestem już po prostu zmęczona obietnicami , które są bez pokrycia .

    Pozdrawiam.
     
  2.  
  3. firmowy

    firmowy Guest

    Niestety, nie mogę napisać jaki to bank, bo to tajemnica zawodowa. Napiszę tylko o wszystkich podstawowych warunkach kredytu odnawialnego w koncie, Pani zdecyduje, czy warunki są spełnione oraz czy ten kredyt jest dla Pani do zaakceptowania.

    Firma musi być na rynku co najmniej 6 miesięcy. Pit za zeszły rok musi być zdecydowanie na plusie, im większym, tym lepiej. Nie można wykazywać strat w tym roku, a wniosek lepiej złożyć natychmiast, przed rozliczeniem się z us, bo z reguły firmy przedstawiają mizerne dochody, więc pit z 2009 może zaszkodzić, a książka to zupełnie inna sprawa. Na pewno trzeba mieć czysty bik (Pani ma) i nie mieć zaległości w zus i us.

    Warunki kredytu: maksymalna kwota 120 000, oprocentowanie 8% (4% wibor + 4% marża banku) i żadnych dodatkowych opłat pisanych drobnym druczkiem. Prowizja banku do 3%.
    Jeśli jest Pani zdecydowana, proszę o telefon
     
  4. prezeska

    prezeska Guest

    Zaległości na pewno nie mam , na rynku jestem właśnie 6 miesięcy .
    Jeśli to możliwe proszę o kontakt
     
  5. przemo

    przemo Guest

    Oczywiście. Nasz bank posiada atrakcyjne linie kredytowe od 50tysięcy w zwyż. Jeżeli chodzi o linie kredytowe to jest bardzo atrakcyjny system spłaty, myślę, że warto aby Pan się z tym zaponzal, a jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne zarówno dla firm jak i klienta indywidualnego jesteśmy liderami. Tylko ogromna proźba z mojej strony prosze o podanie numeru telefonu abym mógł do Pana zadzwonić i byśmy o tym porozmawiali.
    Pozdrawiam Przemysław doradca ds. klienta firmowego
     

Poleć tę stronę