Najlepszy kredyt na zakup mieszkania

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika mario, 11 Luty 2013.

  1. mario

    mario Guest

    witam...
    chciałabym wziąść najlepszy kredyt na zakup mieszkania- rynek wtórny- na max 250 tys zł.
    obecnie pracuje 2 rok na czas określony, właśnie mam przygotowywaną umowe o prace na stałe... miesięcznie otrzymuje wynagrodzenie 1950zł- 2000zł netto, osoba z która chce wziąść kredyt średnio otrzymuje wynagrodzenie 2150zł (dodatkowa posiada oszczedności ok. 70 tys.). w/w osoba ma rownież dokonywane dodatkowe wpłaty na konto- 500zł miesięcznie . chciałabym wiedzieć czy mam szanse na kredyt... obawiam się jednak, że obecnie należy mieć 30 % wkładu własnego:(( pomimo oszczedności nie chciałabym pozbywac sie ich z obawy, że w kryzysowej sytuacji nie miałabym zabezpieczenia.
    pozdrawiam
     
  2.  
  3. elwa

    elwa Guest

    witam

    Po wstępnej analizie wynika, że w Nordei można uzyskać nawet oprocentowanie na poziomie 3,214%(Z tym że do czasu wpisu do hipoteki oprocentowanie jest o 1% wyższe). Plusem Nordei jest to że żadne dodatkowe koszty nie są wliczane w podstawę kredytu. Dzięki czemu nie zwiększa to podstawy naliczania odsetek. Pozostaje tylko pytanie jakie są Pana średnie miesięczne dochody ?? To też będzie miało wpływ na możliwość zbicia marży banku. Jestem doradcą finansowym pracującym dla firmy doradztwa kredytowego. Kompletujemy wszystkie dokumenty, prowadzimy przez cały proces kredytowy i nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi. Taką samą ofertę dostaje Pan u nas jak i w okienku banku. W razie pytań proszę o kontakt
     
  4. megi

    megi Guest

    Ja brałam kredyt mieszkaniowy niedawno w milenium i myślę że mają oni dobrą i ciekawą ofertę... rate miałam o 50 zł niższą niż w kilku innych bankach bo sprawdzałam.. kredyt dostałam szybko i bez problemtów
    i poczytaj.. możesz kliknąć na kontakt z doradcą, wpisać swoje dane kontaktowe to doradca zadzwoni do ciebie i opowie na wszystkie twoje pytania.
     
  5. berni

    berni Guest

    Najlepiej chyba spotkać się z doradcą, który jest w stanie porównać oferty kilku banków mając na uwadze sytuację konkretnego kredytobiorcy, jego zdolność, wkład własny itp. - to na pewno szybszy sposób niż sprawdzanie w każdym banku po kolei. Polecam też korzystanie z porównywarek kredytowych - ta jest dosyć dokładna, bo bierze pod uwagę wiele informacji i aktualizowana na bieżąco:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f125/najlepszy-kredyt-mieszkaniowy-jaki-bank-wybrac-38330.html
    Pozdrawiam i życzę powodzenia przy poszukiwaniach
    B
     
Inne zbliżone wątki do: Najlepszy kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Najlepszy kredyt hipoteczny w 2014 5 Marzec 2014
Kredyty hipoteczne Jaki bank oferuje najlepszy kredyt hipoteczny w 2013? 19 Październik 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku najlepszy kredyt mieszkaniowy w 2013 roku? 25 Kwiecień 2013
Kredyty hipoteczne Najlepszy kredyt hipoteczny 700.000 zl dla wolnych zawodow gdzie ? 16 Luty 2013
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018

Poleć tę stronę