Najtanszy kredyt hipoteczny dla singla na mieszkanie 186 tys

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika matinek, 15 Kwiecień 2013.

  1. matinek

    matinek Guest

    Witam.
    Chcę kupić mieszkanie warte 207000 zł, kredyt 186 tyś wkład własny 21 tyś, dochody za 6 miesięcy netto 27000 zł dodatkowo umowy zlecenie na dłuższy okres to dodatkowo 1500 zł. Jestem singlem żadnych kredytów, tylko debet na ROR w wysokości 750 zł. Jakie sa mozliwe oferty banków.
     
  2.  
  3. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Ofert banków jest tak wiele jak wiele jest instytucji, które działają na rynku:) Po prostu ogromna ilość:) Aby znaleźć najlepszą dla siebie warto skorzystać z wyszukiwarki..na pewno będziesz zadowolony:))
     
  4. Paris

    Paris New Member

    Dołączył:
    25 Maj 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Masz bardzo dobrą sytuację, ale warunkiem każdego banku będzie abyś uregulował ten debet. Poza tym myślę że w żadnym banku nie będzie miał problemu z dostaniem takiego kredytu.
     
  5. Renia

    Renia New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Popytaj w bankach albo skorzystaj z pomocy doradców finansowych. Masz ciekawą sytuację, więc na pewno uda ci się uzyskać taki kredyt.
     
  6. marmolada

    marmolada New Member

    Dołączył:
    4 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Możesz wejść tu gdzie ja e b r o k e r .pl/kredyty/hipoteczne , zawsze aktualnie. Do tego znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Ja wzięłam kredyt przypadkiem , a stało się to tak że dostałam raz email z alertu , na który się zapisałam. Dobrze jest więc podpatrywać w takie strony , jest wiele promocji, a również możesz zadzwonić i się dowiedzieć - bez kolejek i czekania :)
     
  7. Negocjator

    Negocjator New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Myślę że większych problemów nie będzie, kwestia tylko na jakich warunkach. Mogę pomóc w negocjacjach z bankiem aby było taniej (wyszukiwarki nie są w stanie tego zrobić). W wypadku zainteresowania pomocą proszę o wiadomość na priv
     
Inne zbliżone wątki do: Najtanszy kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne Czy mamy szansę na kredyt ? 13 Sierpień 2018
Kredyty hipoteczne Kredyt na 500 tys, a 24 lata. 9 Luty 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne Jak obniżyć prowizję o kredyt hipoteczny? 10 Marzec 2017

Poleć tę stronę