Najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego - gdzie?

Dyskusja w 'Lokaty i inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika barbarag, 18 Kwiecień 2013.

  1. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Mam zamiar odłożyć trochę pieniędzy i chcę w tym celu założyć konto oszczędnościowe. W jakim banku są najwyższe prowizje?? Gdzie najbardziej sie opłaca??
     
  2.  
  3. milosz123

    milosz123 New Member

    Dołączył:
    1 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Z tego co wiem to najwyższe oprocentowanie lokaty jest teraz w Idea Bank. O ile nic sie nie zmieniło jest to 6,0 % w skali roku. To naprawdę bardzo się opłaca:)))))
     
  4. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Trudno powiedzieć. W millenium Bank było ostatnio dosyć wysokie oprocentowanie lokat oraz oszczędności, jednakże wiadomo wciąż sie zmieniają dlatego nie wiadomo..
     
  5. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    A ja znam bank gdzie jest jeszcze wyższe oprocentowanie. Ostatnio była promocja w BPH że w lokacie rocznej oprocentowanie sięga aż 7,5 % w skali roku...nie wiem czy jeszcze gdzieś jest możliwe wyższe..
     
  6. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    W BGŻ także proponują fajne oprocentowanie. Jest tutaj 5.1 % a co ważniejsze lokata jest jednodniowa, zawsze kiedy chcesz mozesz pieniądze wybrać.
     
  7. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chcesz oszczędzać na przyszłość, to proponowałbym jakąś lokatę, a nie konto bankowe. Zasadniczo też warto jest poczekać do jesieni, gdyż w tym okresie zakładanie lokaty bankowej najbardziej się opłaca ze względu na najwyższe oprocentowanie.
     
  8. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Dosyć ciekawe jest konto oszczędzające w Polbanku, aczkolwiek każde konto bankowe może być skutecznym sposobem oszczędzania tylko wówczas, jeśli znajduje się na nim dosyć dużo środków przez dłuższy okres. Najlepszym sposobem oszczędzania w tej sytuacji są więc lokaty bankowe.
     
Inne zbliżone wątki do: Najwyższe oprocentowanie
Forum Tytuł Data
Lokaty i inwestycje Najwyższe oprocentowanie lokat w Idea Bank? 20 Luty 2014
Lokaty i inwestycje Jakie oprocentowanie lokat ma Paris Bank? 20 Luty 2014
Lokaty i inwestycje bank bph jakie jest oprocentowanie lokat 2 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę