Nie moge skonsolidowac kredytow bo nie mam hipoteki

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika anka, 21 Luty 2013.

  1. anka

    anka Guest

    Witam może moje pytanie wyda cię Pan dziwne, ale od dłuższego czasu szukam rozwiązania swoich problemów finansowycm. mam bardzo duże zadłużenie 170000 którego nie moge skonsolidować głównie ze względu na brak zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Stąd moja propozycja. Może byłby Pan skłonny przemysleć sytuacje uzyczenia hipoteki (oczywiście z podpisaniem odpowiedniech umów) w zamian za udziała w Pana kredytcie bądź inną gratyfikacje. Wszelkie szczegóły do dogadania, jesli taka sprawa wchodzi w ogóle w grę. Mam dochody jednak są za niskie na spłatę tak wysokich zobowiązań kredytowych. gdyby udałomi się je skonsolidowac i rozlożyć na dłuższy okres to ze spłata nie było by problemu. Póki co spłacam wszystko mniej wiecej na bieżąco z nieielkimi opóźnieniami, ale jest mi coraz ciężej.
    Bede wdzięczna za odpowiedź

    Pozdrawiam
    Anka
     
  2.  
  3. irek

    irek Guest

    a jaka jest pani zdolność kredytowa??
    Ja potrzebuje pół miliona i ani złotówki mniej czyli 500tys + 170tys zł to razem. 670 a aby uzyskać taki kredyt nalezy mieć dochód netto wg Banku PKO BP na poziomie ok 10 000zł miesięcznie
    Więc raczej taki manewr nie przejdzie skoro ma pani problemy ze spłatą obecnego to raczej nie ma pani oficjalnych dochodów 10 tys miesięcznie.

    Pozdrawiam
     
  4. rorek

    rorek Guest

    Witam.

    Wydaje mi się że te opóżnienia były w Dombanku. Uregulowałem je jakiś rok temu. Teraz spłacam na biezaco. pozdrawiam
     
  5. Renia

    Renia New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
Inne zbliżone wątki do: moge skonsolidowac
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Czy przy najnizszej krajowej mogę uzyskaz jakikolwiek kredyt konsolidacyjny? 13 Luty 2013
Kredyty konsolidacyjne Gdzie najłatwiej skonsolidować kredyty w jeden? 29 Listopad 2013
Kredyty konsolidacyjne Jak skonsolidowac kredyty w kwocie ok 60000 20 Marzec 2013

Poleć tę stronę