Nowa firma - leasing

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika Kiosk12345, 10 Luty 2015.

  1. Kiosk12345

    Kiosk12345 New Member

    Dołączył:
    10 Luty 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Interesuje mnie leasing dla nowej działalności (kiosk/handel) samochodu osobowego najlepiej używanego bez wpłaty własnej lub jak najmniejszej możliwej. Nie mam jeszcze wybranego konkretnego modelu ale interesuje mnie raczej samochód tani by raty nie były wywindowane. Wiem że to ciężki temat ale proszę powiedzieć w jakim stopniu możliwe jest to do załatwienia. Pozdrawiam
     
  2.  
  3. aLeasing

    aLeasing New Member

    Dołączył:
    27 Luty 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Proszę o kontakt. Chętnie pomogę.
     
  4. Eurofinance

    Eurofinance New Member

    Dołączył:
    13 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Jeżeli chodzi o jak najmniejsze raty, to trzeba obrać pewną taktykę. Mianowicie znaleźć bank, który oferuje najdłuższy okres leasingowania przedmiotu.
    W tym przypadku auto musi być względnie nowe, powiedzmy z roku 2012. Są leasingodawcy, którzy takie auto finansują nawet na 10 lat. Auto z 2012r.
    wydłuża nam okres leasingowania na 7 lat i im dłuższy okres tym niższa rata, choć większe ostateczne koszta.

    Pozdrawiam
     
Inne zbliżone wątki do: Nowa firma
Forum Tytuł Data
Leasing dla firm Z jaką firmą podpisać umowę leasingową na podkarpaciu? 23 Styczeń 2014
Leasing dla firm Czy firma leasingowa daje gwarancje na auto poleasingowe? 16 Maj 2013
Leasing dla firm Czy ubezpieczenie OC/AC muszę wykupić od towarzystwa, z którymi współpracuje firma leasingowa? 15 Maj 2013

Poleć tę stronę