Ogromna spirala długów - co zrobić, gdzie uzyskać pożyczkę?

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika ON83krk, 20 Kwiecień 2015.

  1. ON83krk

    ON83krk New Member

    Dołączył:
    20 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam. Popadłem z własnej głupoty w ogromna spirale długów, żaden bank na pewno nie udzieli pożyczki jeśli mam komorników za sobą. Kompletnie nie wiem co mam zrobić gdzie uzyskać pożyczkę. Na ten moment zeby sie pozbyc paru dlugow potrzebuje 10 tys. tylko jak je zdobyc na korzystnych warunkach na dlugi okres czasu i u zaufanego pozyczkodawcy. Kto taki udzieli pozyczki jesli sie pracuje na umowe zlecenie kompletnie brk pomyslow i mozliwosci. Tyle sie czyta o przekretach a tak naprawde poprostu czlowiek chce wyjsc z dlugow i zaczac od zera. Pomocy jesli ktos cos wie prosze pisac.
     
  2.  
  3. Strażnik Nieruchomości

    Strażnik Nieruchomości New Member

    Dołączył:
    16 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Potrzeba więcej szczegółów. Pamiętaj komornik z umowy zlecenia może zabrać 100 % wypłaty :/
     
  4. ON83krk

    ON83krk New Member

    Dołączył:
    20 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    ale wiecej szczegolow sam juz nawet nie wiem ile mam tego zadluzenia niestety chcialbym splacic chociaz czesc co kolwiek a nie mam punktu zaczepienia :(
     
  5. Strażnik Nieruchomości

    Strażnik Nieruchomości New Member

    Dołączył:
    16 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Proszę udać się do komornika i zapytać o kwotę zadłużenia, z uwzględnieniem wierzycieli < To jest jego obowiązek>
    Potem proszę mi opisać

    Pomogę obrać słuszną strategię wyjścia z problemu
     
  6. ON83krk

    ON83krk New Member

    Dołączył:
    20 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Tylko to nie jeden komornik a wiecej wiec nie bardzo wiem co mam robic a na sama mysl ze mam sie wybrac do niego to az.. poprostu masakra
     
  7. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Na dobrych warunkach pożyczki nie dostaniesz. Możesz spróbować prywatnej pożyczki ale na pewno będzie ona na duży procent. W pańskim wypadku warto było by poszukać dodatkowego źródła dochodu, może w internecie uda się coś zarobić albo poszukać drugiego etatu bądź jakiejś dorywczej pracy.
     
  8. ON83krk

    ON83krk New Member

    Dołączył:
    20 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    z kazdej jednej pracy i tak mi beda sciagane pieniadze a pozyczka niech bedzie na duzy procent trudno ale cos splace wiecej wtedy moglbym spokojnie splaca pozyczke co miesiac ale kompletnie nie wiem gdzie szukac
     
  9. MichałP

    MichałP New Member

    Dołączył:
    25 Luty 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć,
    fakt, na kredyt w takiej sytuacji nie ma co liczyć,
    zostają jedynie instytucje pozabankowe, są taki które udzielają pożyczek bez BIK, dla zadłużonych, pod zastaw nieruchomości, poszukaj w internecie, próbuj i ni załamuj się, znajomi korzystali kiedyś z Janvesta,
    podobno normalni ludzie, można pogadać i starają się pomóc.
     
  10. FundacjaMiB

    FundacjaMiB New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Nie pożyczaj chwilówek bo wpadniesz jeszcze bardziej - poszukaj wśród znajomych - dogadasz się na lekko wyższy procent i będzie ok a nie pożyczki pozabankowe, które wsadzą Ci nóż w plecy tak że nagle zrobi się dwa razy więcej do spłaty.
     
  11. itex94

    itex94 New Member

    Dołączył:
    2 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    O pożyczkach bez sprawdzania BIK, BIG i KRD dużo dowiedziałam się ze strony http://gotowkowe-kredyty.pl.
     
Inne zbliżone wątki do: Ogromna spirala
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Nakręcająca się spirala długów - POTRZEBNA POMOC! 29 Lipiec 2015
Kredyty dla zadłużonych Spirala zadluzenia. Prosze o POMOC 21 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę