Opinie o Kredycie Hipotecznym w ING

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika Lisek, 29 Maj 2013.

  1. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Jakie są wasze opinie na ten temat? Kto posiada taki kredyt?ja swego czasu się interesowałam ich ofertą w tej dziedzinie ale wydawało mi się wtedy że mają zawyżone wymagania. Jak jest teraz?
     
  2.  
  3. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Nie wiem jak teraz, ale pięć lat temu się starałem i nawet oferta była fajna. Przystępne oprocentowanie, tylko że ostatecznie nie skorzystałem, gdyż znalazłem lepszą ofertę. Warto jednak tam pójść, bo ING to w miarę solidna firma.
     
  4. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
  5. Negocjator

    Negocjator New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Ofertę warto sprawdzić w kilku bankach i wybrać najlepszą. Do każdego klienta banki mają indywidualne podejście.
    Mogę pomóc w negocjacjach marży kredytu (preferencyjne stawki) - kredyt zazwyczaj wychodzi taniej niż w standardowych placówkach banków - dotyczy to zarówno nowych kredytów jak i refinansowania obecnego kredytu ( w niektórych przypadkach taniej nawet o 100zł miesięcznie).
     
  6. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Szukając kredytu nie koncentrowałbym się tylko na tym jednym banku, aczkolwiek w ING Banku Śląskim można uzyskać kredyt na dosyć dobrych i wcale nie zawyżonych warunkach. Nie jest to może najlepszy kredyt, ale bardzo przyzwoity.
     
Inne zbliżone wątki do: Opinie Kredycie
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Jak myślicie, który bank udziela najwięcej kredytów hipotecznych - proszę o opinie:) 16 Luty 2014
Kredyty hipoteczne Hipoteka w Credit Agricole - opinie 22 Styczeń 2014
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny w Citi - opinie 21 Styczeń 2014
Kredyty hipoteczne TF Bank - hipoteka - wasze opinie 31 Październik 2013
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny w Alior bank - opinie 25 Październik 2013

Poleć tę stronę