Otrzymalem dzis decyzje leasingu, ale wplata wlasna az 20-30 %

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika Marcin, 12 Luty 2013.

  1. Marcin

    Marcin Guest

    witam , szukam gotówki ok 50 tys , problem nastepujacy otrzymałem dzis decyzje leasingu na tak ale wpłata 20-30 %. młoda firma 2 miesiace dziłalnosci.ja normalnie pracuje jako kierowca c+e na umowe o prace z 3500 dochodem , leasingowany pojazd chce wstawic na trasy miedzynarodowe a sam chce pozostac w tej firmie której pracuje(dobre warunki), prosz o pomysł /rade jak zdobyc te gotówke

    z powazaniem
    Marcin
     
  2.  
  3. jerzy

    jerzy Guest

    Jestem doradcą kredytowym ale hipotecznym:)
    Temat trudny z racji krótkiej działalności firmy - dlatego 20% - 30%. Mam kilka pytań:
    W jakim Banku masz konto firmowe i osobiste? - niektóre Banki mają specjalną oferte dla własnych klientów. Poprostu mają wgląd w konta co pozwala im na oszacowanie zdolnosci kredytowej, inne zaś potraktują Cię dość nie ufnie.
    Przychodzi mi na myśl oferta BZ WBK-a, moze BRE-Leasing ale to wszystko co mogę na tą chwile powiedieć. Po roku działalnosci coś wiecej da się zdzaiałać...
     
  4. marcin

    marcin Guest

    ok bede próbowac. z bre leasing własnie wysłałem wniosek niby ma byc ok , jak cos t pozostały tylko modły pozdrawiam
     
  5. himen

    himen Guest

    jeśli bedą jakieś problemy w bre - to się odezwij. Zajmuje się biznesem u jednej ze spółek bre:)
     
  6. Iwona.55

    Iwona.55 Guest

    Witam,
    ja zajmuję się leasingiem, współpracuję z kilkoma bankami i funduszami leasingowymi. W jakim banku dostałeś warunek 20-30% wpłaty własnej?
    Skontaktuj sie ze mną, postaram sie pomóc.
    Iwona
    508 245 201
    iwona.mincewicz@poczta.fm
     

Poleć tę stronę