Pieniądze za wzięcie pożyczki

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Karbon, 21 Październik 2017.

1. Karbon

Karbon New Member

Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam propozycję dla osób, które chciałyby wziąć pożyczkę, a jednocześnie przy tym zarobić. Mianowicie chodzi tu o 4 pożyczki. Są to Freezl, Extraportfel, Moneyman oraz Vivus. Wynagrodzenie jakie ode mnie otrzymacie to:
    Freezl - 30 zł (aby pożyczka była darmowa należy wziąć 100 zł)
    Extra portfel - 30 zł
    Moneyman - 25 zł
    Vivus - 20 zł
    Z przyznaniem pożyczki od Freezl oraz Vivus nie powinno być problemu, ponieważ firmy te przyznają pożyczkę praktycznie każdej osobie. W przypadku Extraportfel i Moneyman nie jest już tak łatwo, ale warto chociaż spróbować. Nie ma tu żadnych haczyków, bierzecie pożyczkę, spłacacie ją terminowo i jednocześnie otrzymujecie pieniądze. Freezl polecam najbardziej, możecie wziąć 100 zł na 7 dni i spłacić ją już po 5-6 dniach. Osoby zainteresowane zapraszam na pw, odpowiem na wszystkie pytania.
    Pozdrawiam

2.  
  3. Gosia89

Gosia89 New Member

Docenione treści:
    0
    napisz mi coś więcej na ten temat. Czy we Freezl mogę wziąc więcej niż 100zł i otrzymać kasę?

4. Karbon

Karbon New Member

Docenione treści:
    0
    Oczywiście, że możesz. Szczegóły napisałem na priv

5. autor12

autor12 Member

Docenione treści:
    0
    Dobre !!!
    Tylko dla tych co tak chcą zarobić nie kombinujcie za dużo bo pożyczka za którą nie rzadko będziecie musieli oddac ponad 200-300zł więcej a dostaniecie cześć prowizji za wasza głowę mało opłacalne . Ale trzeba pogratulować autorowi wątku ciekawy pomysł

Inne zbliżone wątki do: Pieniądze wzięcie
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Provident - kiedy dostanę pieniądze? 19 Lipiec 2013
Pożyczki pozabankowe Pieniądze przez sms 4 Maj 2013

Poleć tę stronę