Pilna prośba o pomoc - potrzebuje pilnie zaledwie 1400zł...

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Quah, 11 Czerwiec 2015.

  1. Quah

    Quah New Member

    Dołączył:
    11 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam Państwa, niestety tak jak niektórzy tutaj dałem się wciągnąć w te cholerne chwilówki, co jest też moją winą, bo kompulsywnie pożyczałem raz mniejsze, raz większe kwoty. Tak w skrócie - pracuję w oparciu o umowę-zlecenie od 13 lutego 2015r (czas nieokreślony) za netto 1320 zł, zarabiając takie ochłapy wplątałem się w te chwilówki, bo zwyczajnie nie wyrabiałem i nie wyrabiam ze wszystkim... Na obecną chwilę pilnie bym potrzebował jakiegoś kredytu gotówkowego, tak, bym mógł go spłacać w ratach i pospłacać wreszcie te parabanki. Niestety jeden już szykuje się do wytoczenia mi sprawy z powództwa cywilnego, a ja nie wiem, co mam w tej sytuacji robić, bo 10-tego odbieram wypłate i do następnego dnia zostaje może z 20zł na koncie...
    Bardzo bym prosił kogoś, aby pomógł mi, chociaż dobrą radą, bo to już się ciągnie od sierpnia 2021, już wystarczająco mi to nadszarpało psychikę, te telefony, groźby, smsy, warczenie..
    Wrazie potrzeby mogę okazać moją umowę, potwierdzenia w PDF-ach przelewów od firmy. Nie jestem cwaniaczkiem, który pożycza, a potem udaje, że sprawy nie było... Po prostu delikatnie mówiąc wdepnąłem w coś śmierdzącego, co mnie już powoli wyniszcza.. Dla większości 1400zł to jest śmiech na sali, no ale niestety jeden jest Kulczykiem a drugi "śmieciem" który robi za judaszowe srebrniki...

    Pozdrawiam i liczę na odzew kogoś, kto się bardziej w tym orientuje.. KRD BIK można zapomnieć
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Musisz poszukać jakiegoś dodatkowego źródła dochodów. Może praca na drugi etat albo dorabianie w internecie.
     
Inne zbliżone wątki do: Pilna prośba
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzeba pilna pożyczka 11 Kwiecień 2018
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka prywatna - pilna potrzeba 24 Listopad 2016
Kredyty dla zadłużonych Pomocy - pilna kasa do końca tygodnia. 21 Lipiec 2014
Kredyty dla zadłużonych pilna pomoc 25 Listopad 2013
Kredyty dla zadłużonych Wpadłem w pętle długów. Prośba o POMOC. 10 Październik 2015

Poleć tę stronę