polisa Pareto

Dyskusja w 'Lokaty i inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika wrożec, 11 Czerwiec 2015.

  1. wrożec

    wrożec New Member

    Dołączył:
    9 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Cześć wszystkim, mam trwającą polisę inwestycyjną od dwóch i pół roku w TU Europa o nazwie Pareto II. Już sporo pieniędzy w nią władowałem, a mój stan rachunku jest dużo niższy niż być powinien, już o zysku nie wspominając. Lepiej bym zrobił trzymając pieniądze w domu. No ale cóż stało się i zastanawiam się nad zerwaniem umowy. Niby prosta sprawa, ale jeżeli nie dotrzymam terminu przewidzianego w umowie to większość moich pieniądzy przepadnie, przez opłaty likwidacyjne. Miał już ktoś ten problem? Co powinienem zrobić?
     
  2.  
  3. BartoszL

    BartoszL New Member

    Dołączył:
    17 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Zerwanie umowy nie jest złym pomysłem, jednak w trzecim roku trwania polisy obowiązuje horrendalnie wysoka opłata likwidacyjna. Jeśli masz mocne nerwy przeczekaj kryzys, a jeśli nie widzisz szans na poprawę, zrywaj umowę i dochodź swoich praw (i swoich pieniędzy) w sądzie.
     
  4. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Niestety jest to taki produkt na którym banki chcą dużo wycisnąć z klientów, Lepiej wytrzymać do końca bo nie stracisz wtedy tyle pieniędzy
     

Poleć tę stronę